Budujemy Dom

Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

Artykuł na: 4-5 minut
Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

W sobotę 8 czerwca w Ruściu zorganizowaliśmy Zlot Forumowiczów Budujemy Dom. Na Letnią Konferencję Aktywu LetKA 2013 tym razem przybyło ponad 70 osób – forumowiczów i przyjaciół naszego magazynu.

Pogoda dopisywała niemal cały czas (za wyjątkiem deszczowego przerywnika), dzięki czemu mogliśmy w piknikowej atmosferze ponownie się spotkać i bawić do wieczora. 

 

Impreza rozpoczęła się o 14:00. Na wstępie każdy dostał gorący talerz pysznej zupy pomidorowej, szturm na bufet rozpoczął się niedługo później. Do wyboru mieliśmy między innymi grillowane szaszłyki z mięsem i wegetariańskie, kiełbaski oraz genialny smalec serwowany w chlebowej misce. A do tego warzywa z przepysznymi ogórkami na słodko na czele. Dzieci, jak się można było domyślić, zadowoliły się przede wszystkim prażoną kukurydzą. Wśród napojów królowała oranżada i... tego nie trzeba mówić :) Wymarzone menu na słoneczne popołudnie. 

 

Ale nie samymi przysmakami człowiek żyje, choć faktycznie dużo tego dnia pojawiło się przyjemności dla ciała. Głównie dziecięcego:) Ogromna dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina były eksploatowane do końca imprezy. Kolejki ustawiały się do też do symulatrów jazdy - każdy mógł wsiąść na motor i próbować nie wypaść z trasy. Tu jednak jednowładztwo dziecięce się kończyło, a zaczęła demokracja - rodzice też chcieli się sprawdzić na drodze. Choć i zjeżdżalnia skusiła niejednego.

Dzieci miały ponadto okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, malując domki z kartonów farbami Śnieżka - w ramach konkursu, który wygrali wszyscy, każde otrzymało nagrodę - plecak lub piłkę ufundowaną przez firmę FAKRO. 

Malowanie domków z kartonów farbami Śnieżka Rozdanie nagród dla uczestników konkursu malowania domków

Z kolei dzięki uprzejmości firmy Xella – Ytong, wszyscy, już z rodzicami u boku, wykazywali się podczas murowania, cięcia, rzucania i układania bloczków z betonu komórkowego. Łatwo nie było, ponieważ bloczki te, szczególnie pocięte, są wagi przepiórczej, dlatego w zbudowaniu z nich wieży czy rzucaniu w dal liczyła się przede wszystkim technika. Tę konkurencję wygrał forumowicz coolibeer, który zamachnął się na ponad 17 metrów.

Konkurencja cięcia bloczów Ytong na czas Konkurencja rzucania kostkami z betonu komórkowego

Kto nie był, niech żałuje, bo i w siatkówkę mógł zagrać i w badmingtona. Posłuchać mógł DJa, pośpiewać do mikrofonu i spędzić miłe popołudnie w doborowym towarzystwie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę, mamy nadzieję, że nie tylko my zapamiętamy ją na długo. 

Dziękujemy również za pomoc firm: Fakro, Xella i Śnieżka

Wrażenia po zlocie napisane przez forumowiczów można śledzić pod adresem http://forum.budujemydom.pl/DZIEKUJEMY--t21630.html

Do zobaczenia za rok! 

Firma powiązana: Fakro
aktualizacja: 2013-06-17

Dodaj komentarz

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce!
Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, ...
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile!
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw ...
Izodom podbija azjatycki rynek
Izodom podbija azjatycki rynek W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób ...

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".