Budujemy Dom

Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

Artykuł na: 4-5 minut
Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

W sobotę 8 czerwca w Ruściu zorganizowaliśmy Zlot Forumowiczów Budujemy Dom. Na Letnią Konferencję Aktywu LetKA 2013 tym razem przybyło ponad 70 osób – forumowiczów i przyjaciół naszego magazynu.

Pogoda dopisywała niemal cały czas (za wyjątkiem deszczowego przerywnika), dzięki czemu mogliśmy w piknikowej atmosferze ponownie się spotkać i bawić do wieczora. 

 

Impreza rozpoczęła się o 14:00. Na wstępie każdy dostał gorący talerz pysznej zupy pomidorowej, szturm na bufet rozpoczął się niedługo później. Do wyboru mieliśmy między innymi grillowane szaszłyki z mięsem i wegetariańskie, kiełbaski oraz genialny smalec serwowany w chlebowej misce. A do tego warzywa z przepysznymi ogórkami na słodko na czele. Dzieci, jak się można było domyślić, zadowoliły się przede wszystkim prażoną kukurydzą. Wśród napojów królowała oranżada i... tego nie trzeba mówić :) Wymarzone menu na słoneczne popołudnie. 

 

Ale nie samymi przysmakami człowiek żyje, choć faktycznie dużo tego dnia pojawiło się przyjemności dla ciała. Głównie dziecięcego:) Ogromna dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina były eksploatowane do końca imprezy. Kolejki ustawiały się do też do symulatrów jazdy - każdy mógł wsiąść na motor i próbować nie wypaść z trasy. Tu jednak jednowładztwo dziecięce się kończyło, a zaczęła demokracja - rodzice też chcieli się sprawdzić na drodze. Choć i zjeżdżalnia skusiła niejednego.

Dzieci miały ponadto okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, malując domki z kartonów farbami Śnieżka - w ramach konkursu, który wygrali wszyscy, każde otrzymało nagrodę - plecak lub piłkę ufundowaną przez firmę FAKRO. 

Malowanie domków z kartonów farbami Śnieżka Rozdanie nagród dla uczestników konkursu malowania domków

Z kolei dzięki uprzejmości firmy Xella – Ytong, wszyscy, już z rodzicami u boku, wykazywali się podczas murowania, cięcia, rzucania i układania bloczków z betonu komórkowego. Łatwo nie było, ponieważ bloczki te, szczególnie pocięte, są wagi przepiórczej, dlatego w zbudowaniu z nich wieży czy rzucaniu w dal liczyła się przede wszystkim technika. Tę konkurencję wygrał forumowicz coolibeer, który zamachnął się na ponad 17 metrów.

Konkurencja cięcia bloczów Ytong na czas Konkurencja rzucania kostkami z betonu komórkowego

Kto nie był, niech żałuje, bo i w siatkówkę mógł zagrać i w badmingtona. Posłuchać mógł DJa, pośpiewać do mikrofonu i spędzić miłe popołudnie w doborowym towarzystwie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę, mamy nadzieję, że nie tylko my zapamiętamy ją na długo. 

Dziękujemy również za pomoc firm: Fakro, Xella i Śnieżka

Wrażenia po zlocie napisane przez forumowiczów można śledzić pod adresem http://forum.budujemydom.pl/DZIEKUJEMY--t21630.html

Do zobaczenia za rok! 

Firma powiązana: Fakro
aktualizacja: 2013-06-17

Dodaj komentarz

CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę Przed nami 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, która odbędzie się w terminie 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu. ...

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".