Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

W sobotę 8 czerwca w Ruściu zorganizowaliśmy Zlot Forumowiczów Budujemy Dom. Na Letnią Konferencję Aktywu LetKA 2013 tym razem przybyło ponad 70 osób – forumowiczów i przyjaciół naszego magazynu.

Pogoda dopisywała niemal cały czas (za wyjątkiem deszczowego przerywnika), dzięki czemu mogliśmy w piknikowej atmosferze ponownie się spotkać i bawić do wieczora. 

Impreza rozpoczęła się o 14:00. Na wstępie każdy dostał gorący talerz pysznej zupy pomidorowej, szturm na bufet rozpoczął się niedługo później. Do wyboru mieliśmy między innymi grillowane szaszłyki z mięsem i wegetariańskie, kiełbaski oraz genialny smalec serwowany w chlebowej misce. A do tego warzywa z przepysznymi ogórkami na słodko na czele. Dzieci, jak się można było domyślić, zadowoliły się przede wszystkim prażoną kukurydzą. Wśród napojów królowała oranżada i... tego nie trzeba mówić :) Wymarzone menu na słoneczne popołudnie. 

Ale nie samymi przysmakami człowiek żyje, choć faktycznie dużo tego dnia pojawiło się przyjemności dla ciała. Głównie dziecięcego:) Ogromna dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina były eksploatowane do końca imprezy. Kolejki ustawiały się do też do symulatrów jazdy - każdy mógł wsiąść na motor i próbować nie wypaść z trasy. Tu jednak jednowładztwo dziecięce się kończyło, a zaczęła demokracja - rodzice też chcieli się sprawdzić na drodze. Choć i zjeżdżalnia skusiła niejednego.

Dzieci miały ponadto okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, malując domki z kartonów farbami Śnieżka - w ramach konkursu, który wygrali wszyscy, każde otrzymało nagrodę - plecak lub piłkę ufundowaną przez firmę FAKRO. 

Malowanie domków z kartonów farbami Śnieżka Rozdanie nagród dla uczestników konkursu malowania domków

Z kolei dzięki uprzejmości firmy Xella – Ytong, wszyscy, już z rodzicami u boku, wykazywali się podczas murowania, cięcia, rzucania i układania bloczków z betonu komórkowego. Łatwo nie było, ponieważ bloczki te, szczególnie pocięte, są wagi przepiórczej, dlatego w zbudowaniu z nich wieży czy rzucaniu w dal liczyła się przede wszystkim technika. Tę konkurencję wygrał forumowicz coolibeer, który zamachnął się na ponad 17 metrów.

Konkurencja cięcia bloczów Ytong na czas Konkurencja rzucania kostkami z betonu komórkowego

Kto nie był, niech żałuje, bo i w siatkówkę mógł zagrać i w badmingtona. Posłuchać mógł DJa, pośpiewać do mikrofonu i spędzić miłe popołudnie w doborowym towarzystwie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę, mamy nadzieję, że nie tylko my zapamiętamy ją na długo. 

Dziękujemy również za pomoc firm: Fakro, Xella i Śnieżka

Wrażenia po zlocie napisane przez forumowiczów można śledzić pod adresem http://forum.budujemydom.pl/DZIEKUJEMY--t21630.html

Do zobaczenia za rok! 

Firma powiązana: Xella Polska
aktualizacja: 2013-06-17

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Sterowanie oświetleniem choinkowym za pomoca smartfona
Sterowanie oświetleniem choinkowym za pomoca smartfona Oświetlenie choinkowe może być sterowane z poziomu smartfona. Taką możliwość daje nowe rozwiązanie firmy ZAMEL - przycisk nożny Wi-Fi ...
25-odcinkowy serial o współczesnej budowie domu
25-odcinkowy serial o współczesnej budowie domu Osobom przygotowującym się do realizacji jednego z największych i trudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych Grupa PSB przygotowała filmy ...
Urodzinowa promocja w ARCHON+
Urodzinowa promocja w ARCHON+ Listopad miesiącem urodzinowej promocji w ARCHON+! Już ponad 27 lat ARCHON+ projektuje dla Was DOMY KTÓRE KOCHACIE, dzięki nim możecie spełniać ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze