Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

"Brzoza POLSKA!" wraca na Łódź Design Festiwal

Rok po premierze wraca do Łodzi "Brzoza POLSKA!" - tym razem już jako baza wspólnego projektu firm Interprint, Pfleiderer i WFM Kuchnie. Centralnym punktem tej ekspozycji "Living in contrasts, taste of inspirations" jest projekt kuchni udowadniający, że kontrastowe, z pozoru zaskakujące zestawienia, tak popularne we współczesnej sztuce kulinarnej, sprawdzają się również w kuchennych wnętrzach.

Projekt "Brzoza POLSKA!" debiutował na łódzkim festiwalu, teraz powraca już jako rozwiązanie o ugruntowanej na rynku pozycji, chętnie stosowane zarówno przez renomowanych producentów mebli, jak i młodych projektantów, szukających nieszablonowych, oryginalnych materiałów.

Przy okazji ekspozycji "Living in contrasts, taste of inspirations" będziemy mogli się przekonać, że połączenie dekorów drewnopodobnych, jednobarwnych i fantazyjnych pozwala stworzyć inspirujące meble kuchenne. Taki właśnie efekt daje zestawienie Brzozy Ojców, Zieleni Ojców i Kory Ojców. "Brzoza POLSKA!" to koncepcja bardzo silnie inspirowana Naturą, a ona nie boi się różnorodności, kontrastów, bogactwa kolorów i wzorów.

Chcemy poprzez projekt kuchni zrealizowany wspólnie z WFM Kuchnie udowodnić, że takie podejście do kreowania wnętrz i mebli pomaga, nawet w przypadku nowoczesnych i minimalistycznych form, stworzyć przyjazne, ciekawe i relaksujące otoczenie. Chcemy pokazać, że łącząc i miksując dekory można uzyskać znakomite efekty - wyjaśnia Małgorzata Barańska z Pfleiderer.

Tak jak łączenie różnych smaków daje wyrafinowane potrawy, tak łączenie różnych wzorów i barw może być kluczem do stworzenia efektownego projektu - dodaje Małgorzata Barańska

Jesteśmy dumni z faktu, że tak wiele firm i wielu designerów doceniło już naszą propozycję i jej walory. Tworząc "Brzozę POLSKA!" chcieliśmy połączyć kilka aspektów: oprzeć się na czymś lokalnym i wyjątkowym, maksymalnie wiernie oddać wygląd naturalnego drewna, nawiązać do aktualnych trendów i zamknąć to wszystko w ramach ciekawej, elastycznej i uniwersalnej pod względem możliwości zastosowania linii dekorów. - mówi Sylwia Lasota z Interprint.

Ekspozycję "Living in contrasts, taste of inspirations!" podczas festiwalu Łódź Design (17-27 października 2013 r.) w centrum festiwalowym przy ul. Targowej 35. Wystawie będą towarzyszyć pokazy kulinarne na żywo przygotowane przez mistrzów z łódzkiej restauracji Street Art Deluxe. Pokazy będą odbywać się 18, 19, 20, 25 i 26 października o godzinie 12.30 oraz o 15.00.

Podczas festiwalowych weekendów do dyspozycji uczestników festiwalu będą także przedstawiciele firm dedykowani do kontaktów z architektami i projektantami – chętnie przekażą zainteresowanym wszelkie niezbędne materiały lub udzielą informacji o ofercie firm.

Firma powiązana: PFLEIDERER Polska sp. z o.o.
aktualizacja: 2013-10-07

Dodaj komentarz

Zobacz też:

A może projekt domu pod choinkę? W ARCHON+ trwa PROMOCJA!
A może projekt domu pod choinkę? W ARCHON+ trwa PROMOCJA! Święta tuż, tuż… z tej okazji w Biurze Projektów ARCHON+ czeka na Was miła niespodzianka - RABAT 250 zł na każdy Projekt Domu!
Grupa PSB Perłą Polskiej Gospodarki
Grupa PSB Perłą Polskiej Gospodarki Grupa PSB Handel S.A. otrzymała "Perłę Polskiej Gospodarki", zajmując 23 miejsce w rankingu firm o przychodach powyżej 1 mld zł, w kategorii ...
20 lat mocowań fischer w Polsce
20 lat mocowań fischer w Polsce Marka fischer w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia w Polsce. Polskie przedstawicielstwo z siedzibą w Krakowie jest jedną z 42 filii ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze