Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Master Builders Solutions - nowa marka BASF

Master Builders Solutions - nowa marka BASF

BASF ogłosił wprowadzenie na rynek nowej globalnej marki dla przemysłu budowlanego w Europie - Master Builders Solutions. Nowa marka podkreśla ukierunkowanie BASF na potrzeby przemysłu budowlanego i stanowi potwierdzenie zaangażowania firmy w dostarczanie dostosowanych do wymagań klientów rozwiązań z jednego źródła.

Master Builders Solutions łączy szereg popularnych marek branżowych, takich jak Master Builders®, Glenium® i Ucrete®. Nowa globalna marka otwiera nowy rozdział w ponad stuletniej historii progresywnego rozwoju rozwiązań dla przemysłu budowlanego. Master Builders Solutions oznacza kompleksowe podejście, umożliwiając nam zaoferowanie lepszej odpowiedzi na indywidualne wyzwania budowlane stawiane naszym klientom i partnerom – powiedział dr Tilman Krauch, prezes Działu Chemii Budowlanej BASF.

Jedna marka odpowiedzią na dowolne wyzwanie budowlane

Kompleksowa oferta marki Master Builders Solutions zawiera różnorodne rozwiązania chemiczne dla nowo wznoszonych obiektów budowlanych, konserwacji, napraw i renowacji budynków oraz obiektów infrastrukturalnych. Obejmuje różne segmenty produktów, takie jak domieszki do betonu, dodatki do cementu, rozwiązania dla górnictwa i budowy tuneli, uszczelnienia przed wodą, ochrona i naprawy betonu, spoiny i posadzki o dużej wytrzymałości.

Zakres produktów i usług sprzedawanych pod marką Master Builders Solutions objęty jest nowym globalnym systemem nazewnictwa. Zunifikowana w skali globalnej terminologia pozwala przedstawić asortyment produktów w sposób jednoznaczny i zrozumiały, ułatwiając klientom i partnerom BASF sprawne orientowanie się wśród wysokiej jakości produktów i usług.

Całościowa koncepcja marki Master Builders Solutions oferuje większą przejrzystość i optymalne ukierunkowanie na naszych klientów na całym świecie. Stwarza warunki do lepszego przekazywania naszych kompetencji, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w obszarze rozwiązań chemicznych dla przemysłu budowlanego – powiedział Philipp Kley, szef Construction Chemicals Europe w firmie BASF, dodając: – nadchodzące wydarzenia, organizowane w Europie w lutym i marcu, będą okazją do podkreślenia wyjątkowo bliskich kontaktów, które utrzymujemy z klientami i partnerami, a także naszego zaangażowania w ich nieustający rozwój.

Nowa marka umożliwia firmie BASF zebranie globalnej specjalistycznej wiedzy w celu zaoferowania najnowocześniejszych rozwiązań lokalnym partnerom.

Sytuacja na rynku budowlanym w Polsce uległa znaczącym zmianom w okresie ostatnich kilku lat. Dzięki marce Master Builders Solutions BASF nadaje globalny kierunek i spójny charakter działań – powiedział Michal Elert, Dyrektor Zarządzający Construction Chemicals Direct w Polsce.

Firma powiązana: Basf
aktualizacja: 2014-02-19

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Zapraszamy na Budmę 2018 oraz na spotkanie z redakcją Budujemy Dom!
Zapraszamy na Budmę 2018 oraz na spotkanie z redakcją Budujemy Dom! Zapraszamy do Poznania w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA.
HomeKONCEPT 58 - inspirujący dom w nowoczesnym stylu
HomeKONCEPT 58 - inspirujący dom w nowoczesnym stylu W pracowni HomeKONCEPT odbyła się premiera wyjątkowego domu parterowego, należącego do cieszącej się coraz większym powodzeniem inwestorów ...
Najnowsze wydanie katalogu ARCHON+  Domy które kochacie
Najnowsze wydanie katalogu ARCHON+ Domy które kochacie Jak znaleźć najlepszy projekt domu? To pytanie zadaje sobie każdy Inwestor, który planuje budowę wymarzonego domu. Podpowiedzi czym kierować ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze