Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Jakich projektów szukają Klienci Archon+?

Jakich projektów szukają Klienci Archon+?

Aby marzenia o swoim domu móc szybko i sprawnie zrealizować, trzeba jednak przede wszystkim znaleźć odpowiedni, dostosowany do potrzeb domowników projekt domu. Jego poszukiwanie dobrze zacząć od wytypowania wiarygodnej i sprawdzonej przez innych Inwestorów pracowni architektonicznej. 

Zespół doświadczonych architektów i fachowców ARCHON+ stworzył kompleksową i wszechstronną ofertę ponad tysiąca różnorodnych, gotowych projektów domów, które teraz można zakupić w wiosennej, promocyjnej cenie. Cała oferta jest opracowana w oparciu o wdrożony w pracowni System Zarządzania Jakością ISO 9001, gwarantujący, iż dokumentacja techniczna została wielokrotnie sprawdzona na każdym etapie realizacji. Dzięki temu we wszystkich projektach architekt adaptujący projekt może łatwo wprowadzić zmiany, na które biuro projektowe wyda bezpłatną zgodę.

Po rozpoczęciu współpracy z Inwestorem zespół specjalistów ARCHON+ udzieli bezpłatnego, fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego projektu pod kątem aktualnych i przyszłych potrzeb, z uwzględnieniem budżetu Klienta, pomoże w weryfikacji zgodności projektu z warunkami zabudowy na konkretnej działce. Eksperckie porady są więc źródłem cennej wiedzy praktycznej dla Klienta.

Kompleksową ofertę ARCHON+ uzupełniają autorskie katalogi z projektami, poradniki, strona internetowa z zaawansowaną wyszukiwarką, liczne interaktywne aplikacje, blogi i fora internetowe. Ta wszechstronność w połączeniu z wieloaspektową pomocą doradców i fachowców dają Inwestorowi możliwość zoptymalizowania procesu budowy oraz jej szybką i oszczędną realizację, nawet w ciągu jednego roku.

Kupując gotowy projekt domu ARCHON+, Inwestor otrzyma profesjonalnie przygotowaną dokumentację techniczną w czterech egzemplarzach, zawierającą szczegółowy projekt architektoniczny, projekt wewnętrznych instalacji: wodno - kanalizacyjnej, CO, gazowej, elektrycznej, zestawienia i materiały dodatkowe wraz z charakterystyką energetyczną i analizą porównawczą możliwości zastosowania alternatywnych systemów zaopatrzenia w energię.

Dokumentacja może zostać rozbudowana o dodatkowe projekty podnoszące komfort użytkowania i energooszczędność domu: projekt gruntowej pompy ciepła, instalacji solarnej, ogrzewania kominkowego, wentylacji mechanicznej, instalacji "inteligenty dom", ogrzewania podłogowego, instalacji teletechnicznych, odkurzacza centralnego, projekt szamba oraz przydomowej oczyszczalni ścieków.

Każdy Inwestor otrzyma również pakiet atrakcyjnych gratisów, poradniki oraz kosztorys do samodzielnej modyfikacji.

Dużym zainteresowaniem Inwestorów cieszą się projekty domów nowoczesnych - mówi arch. Monika Lisowska - Łętocha z ARCHON+.

Uznanie Klientów zdobyły ich proste bryły, modne stonowane kolorystycznie elewacje, wykończone naturalnymi okładzinami, efektowne przeszklenia integrujące dom z otoczeniem. Klienci coraz chętniej wybierają projekty z prostymi dachami bez lukarn, które doskonale wpisują się w nowoczesny design. Wielu odbiorców znajdują również klasyczne projekty domów w stylu tradycyjnym - dodaje architekt. Urzekają one regularną bryłą, wyważonymi proporcjami, tradycyjnym detalem.

Projekty domów parterowych to propozycja domów o bardziej rozłożystej bryle i bogatym programie funkcjonalnym. Doskonale integrują się z otoczeniem oraz koncentrują życie domowników na jednym poziomie. Oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów, poszukujących przestrzeni i wygody, spełnią projekty z kolekcji Wille i Rezydencje. To luksusowe i reprezentacyjne domy, bardzo funkcjonalne i wygodne, które charakteryzuje wysoki standard wykończenia. Rezydencje doskonale prezentują się na dużych działkach, w otoczeniu zieleni.

Najczęściej Klienci poszukują projektów domów małych do 150 m2, w szczególności z kolekcji – projekty tanie w budowie, których atutem jest koszt realizacji. Małe domy stanowią idealną alternatywę dla mieszkania w bloku" - mówi arch. Monika Lisowska - Łętocha.

Projekty o metrażu do 150 m2 są wygodne zarówno dla małych jak i nieco większych rodzin. Jest to obszerna kategoria domów zróżnicowana pod względem kształtu bryły, programu funkcjonalnego, stylistyki zewnętrznej. W tej grupie można również znaleźć ciekawe projekty na wąską działkę.

Naszą ofertę regularnie rozszerzamy i dostosowujemy do zmieniających się trendów oraz potrzeb rynku, starając się zaspokoić potrzeby Klientów i pomóc im spełnić marzenia o własnym domu - dodaje architekt. Czas więc kupić projekt, bo "wiosną domy rosną", a wiosna tuż, tuż...

aktualizacja: 2016-02-15

Dodaj komentarz

Zobacz też:

A może projekt domu pod choinkę? W ARCHON+ trwa PROMOCJA!
A może projekt domu pod choinkę? W ARCHON+ trwa PROMOCJA! Święta tuż, tuż… z tej okazji w Biurze Projektów ARCHON+ czeka na Was miła niespodzianka - RABAT 250 zł na każdy Projekt Domu!
Grupa PSB Perłą Polskiej Gospodarki
Grupa PSB Perłą Polskiej Gospodarki Grupa PSB Handel S.A. otrzymała "Perłę Polskiej Gospodarki", zajmując 23 miejsce w rankingu firm o przychodach powyżej 1 mld zł, w kategorii ...
20 lat mocowań fischer w Polsce
20 lat mocowań fischer w Polsce Marka fischer w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia w Polsce. Polskie przedstawicielstwo z siedzibą w Krakowie jest jedną z 42 filii ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze