Budujemy Dom

Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie

Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowsze wydanie katalogu Biura Projektów ARCHON+ w całości poświęcone jest kolekcji projektów domów parterowych. Pracownia prezentuje 168 wybranych parterówek w różnorodnej stylistyce, wśród których znajduje się aż 26 wyjątkowych nowości.

Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie

Przestronne i komfortowe domy parterowe cieszą się ogromną popularnością wśród Inwestorów. W rozbudowanej kolekcji: projektów domów parterowych ARCHON+ można dokonać wyboru domu parterowego o dowolnej powierzchni, różnorodnie skonfigurowanym programie funkcjonalnym, a także z uwzględnieniem parametrów posiadanej działki. Uwadze Inwestorów polecamy projekt domu z okładki - "Dom w anabellach", który zwraca uwagę minimalistyczną bryłą i funkcjonalnym układem wnętrza.

Od 1.01.2017r. wchodzi w życie nowelizacja Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. W katalogu zawarto szczegółowe informacje na temat nowych wymagań. Wszystkie projekty domów oferowane przez ARCHON+ są zgodne z nowymi przepisami, obowiązującymi od 1.01.2017r.

W katalogu zamieszczono także wiele inspirujących wizualizacji, które zostały opracowane w oparciu o produkty dostępne w internetowym sklepie www.archonhome.pl.

Zamów katalog z projektami domów parterowych ARCHON+. Katalog jest także dostępny w EMPIKU.

aktualizacja: 2016-12-02

Dodaj komentarz

Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców ...
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".