Budujemy Dom

Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie

Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowsze wydanie katalogu Biura Projektów ARCHON+ w całości poświęcone jest kolekcji projektów domów parterowych. Pracownia prezentuje 168 wybranych parterówek w różnorodnej stylistyce, wśród których znajduje się aż 26 wyjątkowych nowości.

Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie

Przestronne i komfortowe domy parterowe cieszą się ogromną popularnością wśród Inwestorów. W rozbudowanej kolekcji: projektów domów parterowych ARCHON+ można dokonać wyboru domu parterowego o dowolnej powierzchni, różnorodnie skonfigurowanym programie funkcjonalnym, a także z uwzględnieniem parametrów posiadanej działki. Uwadze Inwestorów polecamy projekt domu z okładki - "Dom w anabellach", który zwraca uwagę minimalistyczną bryłą i funkcjonalnym układem wnętrza.

Od 1.01.2017r. wchodzi w życie nowelizacja Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. W katalogu zawarto szczegółowe informacje na temat nowych wymagań. Wszystkie projekty domów oferowane przez ARCHON+ są zgodne z nowymi przepisami, obowiązującymi od 1.01.2017r.

W katalogu zamieszczono także wiele inspirujących wizualizacji, które zostały opracowane w oparciu o produkty dostępne w internetowym sklepie www.archonhome.pl.

Zamów katalog z projektami domów parterowych ARCHON+. Katalog jest także dostępny w EMPIKU.

aktualizacja: 2016-12-02

Dodaj komentarz

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce!
Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, ...
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile!
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw ...
Izodom podbija azjatycki rynek
Izodom podbija azjatycki rynek W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób ...

Jaki projekt domu wybrać? Z poddaszem użytkowym, piętrowy, a może parterowy?

Wybór projektu domu pod względem ilości kondygnacji musi być zgodny z wytycznymi Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy dla konkretnej działki. Szczegółowe zapisy mogą regulować ilość kondygnacji, wysokość budynku, kształt dachu. Ilość kondygnacji, rodzaj dachu to nie tylko odmienny wygląd zewnętrzny bryły budynku, ale także różne rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne wewnątrz domu.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".