Budujemy Dom

HomeKONCEPT 47 B - nowoczesny budynek do zabudowy bliźniaczej

Artykuł na: 2-3 minuty

HomeKONCEPT 47 B to niewielki budynek do zabudowy bliźniaczej przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak również deweloperów realizujących osiedla mieszkaniowe. Można go zbudować na działce o szerokości 25,60 m.

HomeKONCEPT 47 B - nowoczesny budynek do zabudowy bliźniaczej

Atrakcyjne wykończenie elewacji zaprojektowane z naturalnego kamienia, drewna oraz tynku tworzy razem z antracytowym dachem ciekawą, nowoczesną kompozycję. Charakterystyczne belkowanie ozdabia zarówno strefę wejściową, jak również taras z tyłu budynku. Duże przeszklenia na elewacji ogrodowej bardzo dobrze doświetlają pomieszczenia i ułatwiają komunikację z ogrodem. Wnętrze domu zaprojektowano z myślą o 4-osobowej rodzinie.

 

Z obszernego wiatrołapu wchodzi się do części dziennej budynku, składającej się z funkcjonalnej kuchni oraz salonu połączonego z jadalnią. Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Dostępna jest tutaj również niewielka łazienka z prysznicem oraz kotłownia z funkcją pralni, która została połączona z garażem jednostanowiskowym.

 

Na poddaszu znajdują się trzy ustawne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka z prysznicem i wanną. Budynek został zaprojektowany w standardzie energooszczędnym z wentylacją mechaniczną.

Projekt domu HomeKONCEPT 47 B

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2017-02-20

Dodaj komentarz

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce!
Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, ...
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile!
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw ...
Izodom podbija azjatycki rynek
Izodom podbija azjatycki rynek W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób ...

Jaki projekt domu wybrać? Z poddaszem użytkowym, piętrowy, a może parterowy?

Wybór projektu domu pod względem ilości kondygnacji musi być zgodny z wytycznymi Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy dla konkretnej działki. Szczegółowe zapisy mogą regulować ilość kondygnacji, wysokość budynku, kształt dachu. Ilość kondygnacji, rodzaj dachu to nie tylko odmienny wygląd zewnętrzny bryły budynku, ale także różne rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne wewnątrz domu.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".