Budujemy Dom

HomeKONCEPT 47 B - nowoczesny budynek do zabudowy bliźniaczej

Artykuł na: 2-3 minuty

HomeKONCEPT 47 B to niewielki budynek do zabudowy bliźniaczej przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak również deweloperów realizujących osiedla mieszkaniowe. Można go zbudować na działce o szerokości 25,60 m.

HomeKONCEPT 47 B - nowoczesny budynek do zabudowy bliźniaczej

Atrakcyjne wykończenie elewacji zaprojektowane z naturalnego kamienia, drewna oraz tynku tworzy razem z antracytowym dachem ciekawą, nowoczesną kompozycję. Charakterystyczne belkowanie ozdabia zarówno strefę wejściową, jak również taras z tyłu budynku. Duże przeszklenia na elewacji ogrodowej bardzo dobrze doświetlają pomieszczenia i ułatwiają komunikację z ogrodem. Wnętrze domu zaprojektowano z myślą o 4-osobowej rodzinie.

 

Z obszernego wiatrołapu wchodzi się do części dziennej budynku, składającej się z funkcjonalnej kuchni oraz salonu połączonego z jadalnią. Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Dostępna jest tutaj również niewielka łazienka z prysznicem oraz kotłownia z funkcją pralni, która została połączona z garażem jednostanowiskowym.

 

Na poddaszu znajdują się trzy ustawne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka z prysznicem i wanną. Budynek został zaprojektowany w standardzie energooszczędnym z wentylacją mechaniczną.

Projekt domu HomeKONCEPT 47 B

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2017-02-20

Dodaj komentarz

Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców ...
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".