Budujemy Dom

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn wszystkie projekty domów ARCHON+ z RABATEM 250 zł

Artykuł na: minutę

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn Biuro Projektów ARCHON+ przygotowało specjalną promocję! Do poniedziałku 13.03.2017 r. do godziny 8:00  wszystkie projekty domów ARCHON+ z  RABATEM 250 zł!

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn wszystkie projekty domów ARCHON+ z RABATEM 250 zł

Oferta ARCHON+ liczy już ponad 1300 gotowych projektów domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych, spełniających różnorodne oczekiwania Inwestorów, wśród nich projekty domów parterowych, piętrowych, z poddaszem użytkowym.

Uwadze Inwestorów polecamy projekty domów nowoczesnych ARCHON+, o pięknie wykończonych elewacjach i komfortowych wnętrzach. Poszukując projektów domów, które umożliwią sprawną i ekonomiczną realizację inwestycji, warto obejrzeć popularną i bogatą kolekcję: projekty domów tanich w budowie. Zastosowano w nich rozwiązania architektoniczne, które nie będą generować wysokich kosztów wykonania, a jednocześnie domy te wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem oraz funkcjonalnością użytkową.

Jeżeli szukasz projektu domu wejdź na www.archon.pl, poznaj pełną ofertę ARCHON+ i KUP TERAZ wymarzony PROJEKT DOMU z rabatem 250 zł.

aktualizacja: 2017-03-07

Dodaj komentarz

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce!
Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, ...
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile!
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw ...
Izodom podbija azjatycki rynek
Izodom podbija azjatycki rynek W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".