Budujemy Dom

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn wszystkie projekty domów ARCHON+ z RABATEM 250 zł

Artykuł na: minutę

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn Biuro Projektów ARCHON+ przygotowało specjalną promocję! Do poniedziałku 13.03.2017 r. do godziny 8:00  wszystkie projekty domów ARCHON+ z  RABATEM 250 zł!

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn wszystkie projekty domów ARCHON+ z RABATEM 250 zł

Oferta ARCHON+ liczy już ponad 1300 gotowych projektów domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych, spełniających różnorodne oczekiwania Inwestorów, wśród nich projekty domów parterowych, piętrowych, z poddaszem użytkowym.

Uwadze Inwestorów polecamy projekty domów nowoczesnych ARCHON+, o pięknie wykończonych elewacjach i komfortowych wnętrzach. Poszukując projektów domów, które umożliwią sprawną i ekonomiczną realizację inwestycji, warto obejrzeć popularną i bogatą kolekcję: projekty domów tanich w budowie. Zastosowano w nich rozwiązania architektoniczne, które nie będą generować wysokich kosztów wykonania, a jednocześnie domy te wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem oraz funkcjonalnością użytkową.

Jeżeli szukasz projektu domu wejdź na www.archon.pl, poznaj pełną ofertę ARCHON+ i KUP TERAZ wymarzony PROJEKT DOMU z rabatem 250 zł.

aktualizacja: 2017-03-07

Dodaj komentarz

CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę Przed nami 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, która odbędzie się w terminie 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu. ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".