Budujemy Dom

Nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

Artykuł na: 2-3 minuty

Ponad 120 najlepszych projektów, domy w cenie mieszkania, energooszczędna kolekcja ENERGO PLUS, a także inspirujące wnętrza i porady ekspertów – to wszystko czeka na czytelników w nowym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

Domy oszczędne od podstaw

W najnowszym katalogu "Domy Rodzinne" Pracownia Projektowa ARCHIPELAG prezentuje ponad 120 najlepszych projektów ze swojej kolekcji. W numerze czytelnicy odnajdą m.in.: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej - do wyboru propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, w tym opcje z garażem, bez garażu lub wersje z wiatą.

Uwagę zwraca wyróżniona kolekcja ENERGO PLUS, czyli projekty domów w standardzie wyposażone w komplet energooszczędnych instalacji: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny.

Najlepsze z najlepszych

Wszystkie projekty prezentowane w najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG spełniają nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie od 2017 roku, a niektóre nawet wyprzedzają wymagania przepisów, plasując się w normach przewidzianych na rok 2021.

W numerze czytelnicy odnajdą również informacje na temat nowelizacji Rozporządzenia, aktualnych programów dopłat oraz praktyczne porady, dzięki którym wymarzony dom będzie dla nich oszczędzał. W najnowszym wydaniu nie zabrakło atrakcyjnych hitów z kolekcji Pracowni ARCHIPELAG. Na inwestorów czekają m.in.: projekt domu Simon G2, Liv 3 G2 ENERGO PLUS, Kornel V ENERGO oraz idealny reprezentant aktualnych trendów – dom z okładki, Nikolas G1.

 

Najnowszy katalog "Domy Rodzinne" w cenie 5 zł jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

 

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG poleca i zaprasza do lektury.

 

aktualizacja: 2017-04-20

Dodaj komentarz

Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców ...
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".