Budujemy Dom

Domy na wąską działkę - nowy e-katalog pracowni ARCHIPELAG

Artykuł na: 2-3 minuty

Konkurencyjna cena, atrakcyjne położenie i bliskość infrastruktury - to dzięki tym elementom wąskie działki cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Jakie projekty najlepiej sprawdzą się na wąskiej działce? O czym pamiętać planując budowę? Jak wykorzystać wszystkie atuty posesji? Odpowiedzi na te pytania w nowym, elektronicznym katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

Domy na wąską działkę - nowy e-katalog pracowni ARCHIPELAG

Gotowe projekty domów na wąską działkę

Na rynku jest coraz więcej wąskich działek, które ze względu na swoją korzystną cenę są chętnie wybierane przez inwestorów. W swoim najnowszym e-katalogu architekci z Pracowni ARCHIPELAG przekonują, że dzięki przemyślanym rozwiązaniom projektowym, nawet na wąskiej posesji można wybudować piękny, komfortowy i bardzo funkcjonalny dom, a przy tym zadbać jeszcze o miejsce na ogród.

W nowym, elektronicznym katalogu Pracowni ARCHIPELAG czytelnicy odnajdą gotowe projekty, które świetnie sprawdzą się na trudnym terenie, pozwolą wykorzystać jego wszystkie atuty, a jednocześnie zapewnią przytulną wygodę na najwyższym poziomie.

W majowym e-wydaniu ponadto: projekty domów na działkę z wjazdem od południa, najpopularniejsze hity z kolekcji Pracowni ARCHIPELAG, praktyczne porady doświadczonych architektów, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która pomaga inwestorom na każdym etapie budowy wymarzonego domu.

 

Najnowszy e-katalog "Domy na wąską działkę" można przeglądać online pod adresem:
https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_na_waska_dzialke

 

aktualizacja: 2017-05-16

Dodaj komentarz

Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że w Centralnej Europie nie ma lepszego miejsca dla przedsiębiorców z branży budowlanej poszukujących ...
Projekty Domów z RABATEM 280 zł na 28 urodziny ARCHON+
Projekty Domów z RABATEM 280 zł na 28 urodziny ARCHON+ Z okazji 28 urodzin ARCHON+ na wszystkich Inwestorów czeka  wyjątkowa promocja! Do 30 listopada 2018 r., do godz. 24:00 można kupić dowolny ...
Jak zagospodarować przestrzeń w niewielkim mieszkaniu?
Jak zagospodarować przestrzeń w niewielkim mieszkaniu? Rosnące zainteresowanie małymi mieszkaniami to coraz popularniejszy trend na rynku nieruchomości. Decyzja o zakupie często jest wynikiem ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".