Budujemy Dom

Nowy katalog pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży

Artykuł na: 2-3 minuty

Ponad 170 gotowych projektów domów, modne aranżacje wnętrz, domy energooszczędne z kolekcji ENERGO PLUS, a także cenne porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży - to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

Nowy katalog pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży

Gotowe projekty domów dla każdego

Nowy katalog wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG ucieszy wszystkich, którzy w 2018 roku planują budowę wymarzonego domu. Na ponad 300 stronach najnowszego wydania znalazły się najlepsze projekty domów z kolekcji ARCHIPELAGU, w tym takie hity projektowe jak Simon G2, Liv 3 G2, tani w budowie dom Kornel V ENERGO czy wzorowy reprezentant aktualnych trendów - dom z okładki, Daniel V G2 ENERGO PLUS.

W katalogu nie zabrakło gorących nowości, które perfekcyjnie łączą nowoczesny design z doskonałą funkcjonalnością, a także modnych aranżacji wnętrz, zachwycających przestrzenią pełną elegancji i naturalnego światła. W numerze ponadto: cenne porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży, informacje o aktualnych warunkach technicznych, a także recepta na ciepły i energooszczędny dom.

Moc pomysłów na piękny dom - trendy 2018

Szczególne miejsce w nowym katalogu ARCHIPELAGU zajmują projekty z kolekcji ENERGO PLUS, czyli domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli, w standardzie wyposażone w pompę ciepła, system solarny i wentylację mechaniczną z rekuperacją. Gotowe propozycje z tej serii to idealne połączenie stylu i jakości, a także doskonały przykład nowoczesnego projektowania - blisko natury i w duchu energooszczędności.

Uwagę zwracają również domy z kolekcji Mini i ECONOMIC, które można wybudować w cenie zakupu mieszkania, a także popularne w ostatnich latach domy z poddaszem do późniejszej adaptacji. Do lektury najnowszego katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" zachęca ponadto jego atrakcyjna forma z dużymi wizualizacjami, rzutami i czytelnym podziałem na poszczególne kategorie projektów.

Najnowszy katalog "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

 


aktualizacja: 2017-11-03

Dodaj komentarz

Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę Przed nami 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, która odbędzie się w terminie 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu. ...
Odbyły się I Targi Ogród Grupy PSB
Odbyły się I Targi Ogród Grupy PSB 28 listopada 2018 r. w Ossie k. Rawy Mazowieckie po raz pierwszy odbyły się Targi Ogród Grupy PSB. Organizacja targów o tej porze roku ma ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".