Budujemy Dom

Świąteczne inspiracje w e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Artykuł na: 2-3 minuty

Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Jak przygotować dom na Święta? Jakie aranżacje królują w tym sezonie? Jakie kolory są najmodniejsze? Odpowiedzi na te pytania w nowym, elektronicznym katalogu "ARCHIPELAG świąteczne inspiracje".

Świąteczne inspiracje w e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Jak udekorować dom na Boże Narodzenie?

Za sprawą pomysłowych dekoracji można wyczarować magiczną atmosferę, dzięki której Święta staną się wyjątkowe i przytulne. W nowym, elektronicznym katalogu Pracowni ARCHIPELAG na czytelników czeka prawdziwa uczta świątecznych inspiracji.

W numerze min.: ceglaste pomarańcze, mocne burgundy, a także tegoroczny hit - bombki wykonane z piór barwionych na pomarańczowo i zielono od marki Malabelle, stylowe, aksamitne aranżacje w odcieniach zieleni i bordo od marki Le Pukka Concept Store, tekstylia w świąteczne wzory od firmy Dekoria, a także klimatyczne fototapety z ulubionymi świątecznymi motywami reniferów oraz liści ostrokrzewu z kolekcji firmy Pixers.

W najnowszym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG nie zabrakło zestawienia TOP 10 najpopularniejszych projektów 2017 roku, a także modnych wnętrz i gorących nowości, wśród których na szczególną uwagę zasługują energooszczędne domy z kolekcji ENERGO PLUS.

 

Nowy e-katalog "ARCHIPELAG świąteczne inspiracje" jest dostępny online pod adresem:
issuu.com/archipelag/docs/archipelag_swiateczne_inspiracje_20_5c420b607e0ad7

 

aktualizacja: 2017-12-18

Dodaj komentarz

21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego - podsumowanie
21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego - podsumowanie 7 listopada 2018 r. w Warszawie odbyła się 21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego. Wydarzenie było zorganizowane przez ASM i ...
Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny
Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny "Dom w dipladeniach" to jedna z nowości w ofercie Biura Projektów ARCHON+. Zwraca uwagę oryginalną formą bryły oraz efektownym, odpowiadającym ...
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że w Centralnej Europie nie ma lepszego miejsca dla przedsiębiorców z branży budowlanej poszukujących ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".