Budujemy Dom

Świąteczne inspiracje w e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Artykuł na: 2-3 minuty

Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Jak przygotować dom na Święta? Jakie aranżacje królują w tym sezonie? Jakie kolory są najmodniejsze? Odpowiedzi na te pytania w nowym, elektronicznym katalogu "ARCHIPELAG świąteczne inspiracje".

Świąteczne inspiracje w e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Jak udekorować dom na Boże Narodzenie?

Za sprawą pomysłowych dekoracji można wyczarować magiczną atmosferę, dzięki której Święta staną się wyjątkowe i przytulne. W nowym, elektronicznym katalogu Pracowni ARCHIPELAG na czytelników czeka prawdziwa uczta świątecznych inspiracji.

W numerze min.: ceglaste pomarańcze, mocne burgundy, a także tegoroczny hit - bombki wykonane z piór barwionych na pomarańczowo i zielono od marki Malabelle, stylowe, aksamitne aranżacje w odcieniach zieleni i bordo od marki Le Pukka Concept Store, tekstylia w świąteczne wzory od firmy Dekoria, a także klimatyczne fototapety z ulubionymi świątecznymi motywami reniferów oraz liści ostrokrzewu z kolekcji firmy Pixers.

W najnowszym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG nie zabrakło zestawienia TOP 10 najpopularniejszych projektów 2017 roku, a także modnych wnętrz i gorących nowości, wśród których na szczególną uwagę zasługują energooszczędne domy z kolekcji ENERGO PLUS.

 

Nowy e-katalog "ARCHIPELAG świąteczne inspiracje" jest dostępny online pod adresem:
issuu.com/archipelag/docs/archipelag_swiateczne_inspiracje_20_5c420b607e0ad7

 

aktualizacja: 2017-12-18

Dodaj komentarz

Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego Dostępny w ofercie Schöck wysokiej jakości pręt Combar ma bardzo niską przewodność cieplną oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością ...
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".