Budujemy Dom

ROTHLEHNER - pełna oferta podestów ruchomych i podnośników koszowych ARTYKUŁ PARTNERA BUDUJEMYDOM.PL

Artykuł na: 4-5 minut

Firma ROTHLEHNER jest firmą, która od ponad 50 lat zdobywa doświadczenia i buduje swoją pozycję na rynku sprzętu budowlanego. Tak wiele lat, doświadczeń i współpraca z największymi producentami sprzętu oraz jego użytkownikami zaowocowało niezwykle bogatą ofertą podestów ruchomych i podnośników koszowych.

ROTHLEHNER - pełna oferta podestów ruchomych i podnośników koszowych

Od lat 90’ firma ROTHLEHNER działa również na terenie Polski, gdzie dostarcza najlepszy, najbezpieczniejszy i najprostszy w obsłudze sprzęt dla firm budowlanych, energetycznych, konserwatorskich, dla magazynów czy spółek samorządowych. Oprócz sprzedaży nowych podnośników i zwyżek firma dysponuje również urządzeniami używanymi. Umożliwia również wynajem podnośników wraz z operatorem oraz stworzenie rozwiązania na miarę dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Podnośniki nożycowe

Firma ROTHLEHNER dysponuje w swojej ofercie bogatym wyborem podnośników nożycowych. W zależności od wielkości i modelu mogą być one wyposażone w silnik elektryczny lub diesla. Idąc za potrzebami klientów mniejsze podesty i zwyżki zaopatrzone są w małe, niebrudzące koła. Takie rozwiązanie pozwala na mały promień skrętu, dzięki czemu nadają się one do prac w pomieszczeniach i magazynach. Większe podnośniki charakteryzujące się silniejszą konstrukcją najlepiej sprawdzają się przy pracach w otwartym terenie.

Podnośniki przegubowe

Przy wszystkich pracach wymagających dużego zasięgu bocznego, jak na przykład prace związane z sieciami naziemnymi czy prace konserwatorskie, znakomicie sprawdzają się podnośniki przegubowe. Tego typu sprzęt charakteryzuje przede wszystkim silna konstrukcja oraz duża stabilność, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy. Podnośniki przegubowe oferowane przez firmę ROTHLEHNER w zależności od modelu wyposażone są w silnik elektryczny lub spalinowy, co pozwala na ich stosowanie w pomieszczeniach, jak i w terenie. Użytkownicy podnośników, którzy korzystają z nich w pomieszczeniach magazynowych doceniają w nich m.in. mały promień skrętu, który pozwala na łatwą manipulacje maszyną na ograniczonej przestrzeni.

Podnośniki masztowe

Podnośniki masztowe idealnie sprawdzają się przy pracach konserwatorskich oraz magazynowych. Firma ROTHLEHNER oferuje modele opracowane do prac w otwartym terenie a jednocześnie do prac w pomieszczeniach. Stanowi to o ich dużej popularności wśród klientów. Dodając do tego proste i intuicyjne sterowanie oraz dostępność podnośników w wersji samojezdnej ROTHLEHNER zyskał niezwykle uniwersalne rozwiązanie, sprawdzające się w najróżniejszych warunkach.

Podnośniki specjalne

ROTHLEHNER poszedł jeszcze o krok dalej by zapewnić pełne pokrycie potrzeb klientów. Wyposażając podnośniki nożycowe i teleskopowe w napęd gąsienicowy firma jest w stanie zaoferować teraz sprzęt mogący pracować nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Aby podnośniki był jeszcze bardziej dostosowane do zmiennych warunków terenowych, zostały wyposażone w system automatycznego niwelowania.

Kolejną wersją oferowanych podnośników i zwyżek są maszyny, które są w stanie w wersji złożonej przejechać nawet przez niewielkie otwory wejściowe. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się w niektórych magazynach, ale przede wszystkim w konserwacyjnych pracach podziemnych czy w kopalniach.

Niezależnie od tego czym zajmuje się Wasza firma, niezależnie w jakich warunkach pracujecie, specjaliści ROTHLEHNER znajdą rozwiązanie, które najlepiej spełni Wasze potrzeby i wymagania.

aktualizacja: 2018-02-13

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
 
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego Dostępny w ofercie Schöck wysokiej jakości pręt Combar ma bardzo niską przewodność cieplną oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością ...
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".