Budujemy Dom

Nowoczesna willa HomeKONCEPT 59

Artykuł na: 2-3 minuty

Oferta pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o atrakcyjny dom jednorodzinny, zaprojektowany w stylu nowoczesnej, podmiejskiej willi.

Nowoczesna willa HomeKONCEPT 59

Bryła budynku HomeKONCEPT 59 została ciekawie zestawiona z dwóch segmentów, przykrytych oddzielnymi połaciami dachowymi. Interesującym elementem łączącym obie części domu jest obszerny taras wypoczynkowy dostępny z pomieszczeń na piętrze.

Stonowana kolorystyka elewacji w połączeniu z grafitową dachówką oraz ozdobnym belkowaniem tworzy atrakcyjną, ponadczasową kompozycję. Wnętrze domu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort 4-osobowej rodzinie.

W części dziennej znajduje się efektowny salon, doświetlony z dwóch stron panoramicznymi przeszkleniami. Duża, wygodna kuchnia została oddzielona od jadalni praktycznym półwyspem, który może dodatkowo pełnić funkcję blatu śniadaniowego.

Na parterze domu HomeKONCEPT 59 znajduje się również 2-osobowy apartament z własną łazienką i garderobą. Można z niego przejść na prywatny, przykryty ozdobną pergolą taras.

W części gospodarczej domu zaprojektowano praktyczną garderobę łączącą wiatrołap z garażem oraz kotłownię gazową. Wszystkie pomieszczenia na piętrze pozbawione są skosów, dlatego można je łatwo urządzić, wykorzystując w pełni dostępną powierzchnię użytkową. Zaprojektowano tutaj 3 sypialnie, w tym jedną z garderobą, dużą, rodzinną łazienkę oraz wydzieloną pralnię.

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2018-02-28

Dodaj komentarz

Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę
Targi BUDMA 2019. Fokus na architekturę Przed nami 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, która odbędzie się w terminie 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu. ...
Odbyły się I Targi Ogród Grupy PSB
Odbyły się I Targi Ogród Grupy PSB 28 listopada 2018 r. w Ossie k. Rawy Mazowieckie po raz pierwszy odbyły się Targi Ogród Grupy PSB. Organizacja targów o tej porze roku ma ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".