Budujemy Dom

Ruszyła kampania Mieszkanie, dom i ogród

Artykuł na: 2-3 minuty

Kupujesz lub remontujesz mieszkanie? Szukasz inspiracji i ciekawych porad przy urządzaniu wnętrz? A może przygotowujesz się do wiosennych porządków w ogrodzie? Kampania "Mieszkanie, dom i ogród" jest skierowana właśnie do Ciebie!

Ruszyła kampania Mieszkanie, dom i ogród

Omenaa Mensah, Tomasz Pągowski i Dominik Strzelec podpowiadają, jak stylowo i komfortowo urządzić swoje przestrzenie i z czym trzeba się zmierzyć decydując się na założenie ogrodu, który ma być piękny i satysfakcjonujący. Ich wypowiedzi znajdziesz na portalu Mieszkanie.warsawpress.com.

Kampania "Mieszkanie, dom i ogród" ma swoją odsłonę w prasie - jako specjalny dodatek tematyczny do dzisiejszej Gazety Wyborczej, oraz na portalu Mieszkanie.warsawpress.com.   

Partnerem merytorycznym kampanii jest Polski Związek Firm Deweloperskich.

Zwieńczeniem kampanii będą imprezy targowe z udziałem licznych fachowców reprezentujących polskie firmy:

  • Targi Murator Expo (7-8 kwietnia w Poznaniu i 14-15 kwietnia w Warszawie), 
  • Targi Mieszkanie, Dom i Ogród (7-8 kwietnia w Krakowie i 21-22 kwietnia w Gdańsku) 
  • Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz oraz Targi Ogrodnicze i Działkowe (20-22 kwietnia w Kielcach).

Partnerami kampanii zostały firmy Skanska Residential Development Poland i AkzoNobel, a Partnerami medialnymi portale Interia.pl, budujemydom.pl, czasnawnetrze.pl oraz zielonyogrodek.pl.

aktualizacja: 2018-03-26

Dodaj komentarz

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce!
Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, ...
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile!
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw ...
Izodom podbija azjatycki rynek
Izodom podbija azjatycki rynek W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób ...

Jaki projekt domu wybrać? Z poddaszem użytkowym, piętrowy, a może parterowy?

Wybór projektu domu pod względem ilości kondygnacji musi być zgodny z wytycznymi Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy dla konkretnej działki. Szczegółowe zapisy mogą regulować ilość kondygnacji, wysokość budynku, kształt dachu. Ilość kondygnacji, rodzaj dachu to nie tylko odmienny wygląd zewnętrzny bryły budynku, ale także różne rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne wewnątrz domu.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".