Budujemy Dom

Ruszyła kampania Mieszkanie, dom i ogród

Artykuł na: 2-3 minuty

Kupujesz lub remontujesz mieszkanie? Szukasz inspiracji i ciekawych porad przy urządzaniu wnętrz? A może przygotowujesz się do wiosennych porządków w ogrodzie? Kampania "Mieszkanie, dom i ogród" jest skierowana właśnie do Ciebie!

Ruszyła kampania Mieszkanie, dom i ogród

Omenaa Mensah, Tomasz Pągowski i Dominik Strzelec podpowiadają, jak stylowo i komfortowo urządzić swoje przestrzenie i z czym trzeba się zmierzyć decydując się na założenie ogrodu, który ma być piękny i satysfakcjonujący. Ich wypowiedzi znajdziesz na portalu Mieszkanie.warsawpress.com.

Kampania "Mieszkanie, dom i ogród" ma swoją odsłonę w prasie - jako specjalny dodatek tematyczny do dzisiejszej Gazety Wyborczej, oraz na portalu Mieszkanie.warsawpress.com.   

Partnerem merytorycznym kampanii jest Polski Związek Firm Deweloperskich.

Zwieńczeniem kampanii będą imprezy targowe z udziałem licznych fachowców reprezentujących polskie firmy:

  • Targi Murator Expo (7-8 kwietnia w Poznaniu i 14-15 kwietnia w Warszawie), 
  • Targi Mieszkanie, Dom i Ogród (7-8 kwietnia w Krakowie i 21-22 kwietnia w Gdańsku) 
  • Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz oraz Targi Ogrodnicze i Działkowe (20-22 kwietnia w Kielcach).

Partnerami kampanii zostały firmy Skanska Residential Development Poland i AkzoNobel, a Partnerami medialnymi portale Interia.pl, budujemydom.pl, czasnawnetrze.pl oraz zielonyogrodek.pl.

aktualizacja: 2018-03-26

Dodaj komentarz

Najnowsza realizacja Domu w zielistkach
Najnowsza realizacja Domu w zielistkach Planujesz budowę niewielkiego, funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym, który jednocześnie będzie ekonomiczny w realizacji i utrzymaniu? ...
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców ...
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".