Budujemy Dom

Wystartowała TV BudujemyDom!

Artykuł na: minutę

Wystartowała TV BudujemyDom! Jeśli planujesz budowę domu lub remont; jeśli chcesz wykańczać wnętrze albo je zmieniać, dobrze trafiłeś. Telewizja poradnikowa związania z miesięcznikiem "Budujemy Dom" chce Wam służyć.

Wystartowała TV BudujemyDom!

Pokażemy krok po kroku, jak wykonać różne prace. Jeśli tylko macie jakiś problem - my będziemy mogli Wam pomóc. Będziemy Was inspirować i wspierać.  Już dziś zapraszamy do oglądania!

Masz film z budowy swojego domu albo chcesz się pochwalić ogrodem, nagraj film i wyślij przez Wetransfer. Jeśli chcesz się pochwalić swoją budową, swoim domem, ogrodem, a nie jesteś "filmowcem", koniecznie napisz do nas. Gdy będzie taka możliwość, przyjedziemy. Napisz na adres: andrzej.paplinski@budujemydom.pl.

Jeśli wykorzystamy Twój film lub będziemy robić u Ciebie reportaż otrzymasz roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom.

Zapraszamy do oglądania filmów na kanale TVbudujemydom.pl

aktualizacja: 2018-05-09

Dodaj komentarz

Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że w Centralnej Europie nie ma lepszego miejsca dla przedsiębiorców z branży budowlanej poszukujących ...
Projekty Domów z RABATEM 280 zł na 28 urodziny ARCHON+
Projekty Domów z RABATEM 280 zł na 28 urodziny ARCHON+ Z okazji 28 urodzin ARCHON+ na wszystkich Inwestorów czeka  wyjątkowa promocja! Do 30 listopada 2018 r., do godz. 24:00 można kupić dowolny ...
Jak zagospodarować przestrzeń w niewielkim mieszkaniu?
Jak zagospodarować przestrzeń w niewielkim mieszkaniu? Rosnące zainteresowanie małymi mieszkaniami to coraz popularniejszy trend na rynku nieruchomości. Decyzja o zakupie często jest wynikiem ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".