Budujemy Dom

Wystartowała TV BudujemyDom!

Artykuł na: minutę

Wystartowała TV BudujemyDom! Jeśli planujesz budowę domu lub remont; jeśli chcesz wykańczać wnętrze albo je zmieniać, dobrze trafiłeś. Telewizja poradnikowa związania z miesięcznikiem "Budujemy Dom" chce Wam służyć.

Wystartowała TV BudujemyDom!

Pokażemy krok po kroku, jak wykonać różne prace. Jeśli tylko macie jakiś problem - my będziemy mogli Wam pomóc. Będziemy Was inspirować i wspierać.  Już dziś zapraszamy do oglądania!

Masz film z budowy swojego domu albo chcesz się pochwalić ogrodem, nagraj film i wyślij przez Wetransfer. Jeśli chcesz się pochwalić swoją budową, swoim domem, ogrodem, a nie jesteś "filmowcem", koniecznie napisz do nas. Gdy będzie taka możliwość, przyjedziemy. Napisz na adres: andrzej.paplinski@budujemydom.pl.

Jeśli wykorzystamy Twój film lub będziemy robić u Ciebie reportaż otrzymasz roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom.

Zapraszamy do oglądania filmów na kanale TVbudujemydom.pl

aktualizacja: 2018-05-09

Dodaj komentarz

Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego Dostępny w ofercie Schöck wysokiej jakości pręt Combar ma bardzo niską przewodność cieplną oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością ...
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".