Budujemy Dom

Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60

Artykuł na: 2-3 minuty

Oferta Pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o bardzo wyjątkowy projekt. HomeKONCEPT 60 (powierzchnia użytkowa 229,26 m2 + garaż 35,70 m2) to elegancka willa zaprojektowana z myślą o pasjonatach nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Łączy ona ponadczasową stylistykę z komfortowymi i przemyślanymi wnętrzami.

Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60

Budynek należy do kategorii domów piętrowych, dlatego wszystkie pomieszczenia na górnej kondygnacji są pozbawione skosów i można je łatwo umeblować, wykorzystując każdy metr powierzchni użytkowej.

Z zewnątrz HomeKONCEPT 60 zachwyca ciekawie zaaranżowaną elewacją. Została ona zaprojektowana z tynku cienkowarstwowego w stonowanych barwach i ozdobiona białym belkowaniem, okalającym cały budynek. Duże, dwukondygnacyjne przeszklenia zostały ciekawie wkomponowane w nowoczesną elewację, dodatkowo podkreślając atrakcyjność całej bryły. Od strony ogrodowej do dyspozycji mieszkańców jest piękny, słoneczny taras. Został on częściowo zadaszony, dzięki czemu rodzinne przyjęcia udadzą się nie tylko w czasie pięknej pogody, ale również w deszczowej aurze.

Wizualizacja projektu HomeKONCEPT 60

We wnętrzu zwraca uwagę przede wszystkim duży, ponad 40 metrowy salon, w którym koncentruje się życie całej rodziny. Strefa kuchenna została zaplanowana w taki sposób, aby można w niej komfortowo przygotowywać posiłki. Oprócz głównego blatu roboczego znajduje się tutaj półwysep ze strefą gotowania oraz miejsce do spożywania posiłków. Obok kuchni zaprojektowano spiżarnię. Układ funkcjonalny parteru uzupełnia gabinet z niewielką łazienką oraz garderoba sąsiadująca z wiatrołapem. Budynek wyposażono również w obszerną kotłownię, pomieszczenie gospodarcze i garaż 2-stanowiskowy.

Na piętrze domu znajduje się komfortowa, funkcjonalna i pełna słońca strefa wypoczynkowa. Mieści się tutaj apartament rodziców tzw. master bedroom oraz dwie przestronne sypialnie z własnymi garderobami, komfortowa łazienka i pralnia.

Więcej informacji na temat pełnej oferty projektowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2018-06-13

Dodaj komentarz

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+
Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+ Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ...
Eventing to wszechstronność - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018
Eventing to wszechstronność - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018 W dniach 9-12 sierpnia na fanów jeździectwa czeka kolejne sportowe widowisko - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018. Z przeszkodami na terenie ...
Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62
Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62 Innowacyjna willa HomeKONCEPT 62 to ciekawa propozycja Pracowni HomeKONCEPT, skierowana do miłośników nowoczesnej architektury i wyjątkowej stylistyki.

Jaki projekt domu wybrać? Z poddaszem użytkowym, piętrowy, a może parterowy?

Wybór projektu domu pod względem ilości kondygnacji musi być zgodny z wytycznymi Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy dla konkretnej działki. Szczegółowe zapisy mogą regulować ilość kondygnacji, wysokość budynku, kształt dachu. Ilość kondygnacji, rodzaj dachu to nie tylko odmienny wygląd zewnętrzny bryły budynku, ale także różne rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne wewnątrz domu.

Budujemy Dom 7-8/2018

W tym wydaniu opisujemy zagadnienia związane z budową oszczędnego domu. Są to: przegrody zewnętrzne, wentylacja, ogrzewanie, kolektory słoneczne...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze