Budujemy Dom

Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60

Artykuł na: 2-3 minuty

Oferta Pracowni HomeKONCEPT wzbogaciła się o bardzo wyjątkowy projekt. HomeKONCEPT 60 (powierzchnia użytkowa 229,26 m2 + garaż 35,70 m2) to elegancka willa zaprojektowana z myślą o pasjonatach nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Łączy ona ponadczasową stylistykę z komfortowymi i przemyślanymi wnętrzami.

Wyjątkowy dom dla pasjonatów nowoczesności - HomeKONCEPT 60

Budynek należy do kategorii domów piętrowych, dlatego wszystkie pomieszczenia na górnej kondygnacji są pozbawione skosów i można je łatwo umeblować, wykorzystując każdy metr powierzchni użytkowej.

Z zewnątrz HomeKONCEPT 60 zachwyca ciekawie zaaranżowaną elewacją. Została ona zaprojektowana z tynku cienkowarstwowego w stonowanych barwach i ozdobiona białym belkowaniem, okalającym cały budynek. Duże, dwukondygnacyjne przeszklenia zostały ciekawie wkomponowane w nowoczesną elewację, dodatkowo podkreślając atrakcyjność całej bryły. Od strony ogrodowej do dyspozycji mieszkańców jest piękny, słoneczny taras. Został on częściowo zadaszony, dzięki czemu rodzinne przyjęcia udadzą się nie tylko w czasie pięknej pogody, ale również w deszczowej aurze.

Wizualizacja projektu HomeKONCEPT 60

We wnętrzu zwraca uwagę przede wszystkim duży, ponad 40 metrowy salon, w którym koncentruje się życie całej rodziny. Strefa kuchenna została zaplanowana w taki sposób, aby można w niej komfortowo przygotowywać posiłki. Oprócz głównego blatu roboczego znajduje się tutaj półwysep ze strefą gotowania oraz miejsce do spożywania posiłków. Obok kuchni zaprojektowano spiżarnię. Układ funkcjonalny parteru uzupełnia gabinet z niewielką łazienką oraz garderoba sąsiadująca z wiatrołapem. Budynek wyposażono również w obszerną kotłownię, pomieszczenie gospodarcze i garaż 2-stanowiskowy.

Na piętrze domu znajduje się komfortowa, funkcjonalna i pełna słońca strefa wypoczynkowa. Mieści się tutaj apartament rodziców tzw. master bedroom oraz dwie przestronne sypialnie z własnymi garderobami, komfortowa łazienka i pralnia.

Więcej informacji na temat pełnej oferty projektowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.HomeKONCEPT.pl

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2018-06-13

Dodaj komentarz

Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce!
Rozwiązanie przyszłości: CEMEX Go już w Polsce! CEMEX Go jest pierwszą w pełni zintegrowaną platformą cyfrową dedykowaną Klientom. Pozwala użytkownikom na zwiększanie ich wydajności, ...
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile!
Zmiana struktury rynku - trend przybierający na sile! Nowe budownictwo mieszkaniowe bije kolejne rekordy, jednak prawdziwa siła sektora tkwi w budownictwie remontowanym. Sytuacja finansowa gospodarstw ...
Izodom podbija azjatycki rynek
Izodom podbija azjatycki rynek W dniach 8-12 lipca w Singapurze miała miejsce konferencja World Cities Summit, której tematem przewodnim była dyskusja o tym, w jaki sposób ...

Jaki projekt domu wybrać? Z poddaszem użytkowym, piętrowy, a może parterowy?

Wybór projektu domu pod względem ilości kondygnacji musi być zgodny z wytycznymi Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy dla konkretnej działki. Szczegółowe zapisy mogą regulować ilość kondygnacji, wysokość budynku, kształt dachu. Ilość kondygnacji, rodzaj dachu to nie tylko odmienny wygląd zewnętrzny bryły budynku, ale także różne rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne wewnątrz domu.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".