Budujemy Dom

Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62

Artykuł na: 2-3 minuty

Innowacyjna willa HomeKONCEPT 62 to ciekawa propozycja Pracowni HomeKONCEPT, skierowana do miłośników nowoczesnej architektury i wyjątkowej stylistyki.

Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62

Budynek przyciąga uwagę ozdobnym belkowaniem biegnącym wokół górnej kondygnacji oraz interesującą aranżacją elewacji, skomponowaną z tynku w stonowanych kolorach. Nieregularna bryła domu została zaprojektowana w taki sposób, aby na piętrze powstał komfortowy taras słoneczny.

Duże, panoramiczne przeszklenia doskonale doświetlają wnętrza oraz zapewniają mieszkańcom piękny widok na ogród i najbliższe otoczenie domu. Od strony południowej zaprojektowano duży taras, który w lecie stanowi idealne miejsce relaksu dla wszystkich domowników.

Wnętrze tego przestronnego domu zostało bardzo ciekawie zaprojektowane. Otwarta strefa dzienna, podzielona na salon, jadalnię i kuchnię imponuje przestrzenią i daje duże możliwości aranżacyjne. W projekcie przewidziano również komfortowy pokój z łazienką dla gości. Na piętrze znajduje się wydzielony apartament, tzw. master bedroom, składający się z pokoju, prywatnej łazienki i 2-częściowej garderoby, a także 3 przestronne sypialnie i duża rodzinna łazienka.

HomeKONCEPT 62

Dostępne są mniejsze wersje tego domu HomeKONCEPT 30 oraz HomeKONCEPT 34.

Firma powiązana: HomeKONCEPT
aktualizacja: 2018-07-26

Dodaj komentarz

Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego Dostępny w ofercie Schöck wysokiej jakości pręt Combar ma bardzo niską przewodność cieplną oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością ...
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".