Budujemy Dom

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+

Artykuł na: 2-3 minuty

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej.

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+

"Dom w jaskierkach (G2)" to budynek z poddaszem użytkowym o powierzchni 153,45 m2 (+ dwustanowiskowy garaż 35,58 m2 + strych 28,15 m2 + kotłownia 6,90 m2). Dom prezentuje się bardzo atrakcyjnie, wykończenie w nowoczesnym stylu podkreślają zastosowane na elewacji naturalne okładziny oraz duże przeszklenia, wspaniale doświetlające wnętrza.

Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji komfortową przestrzeń dzienną, efektownie otwartą na widok zewnętrzny i częściowo zadaszony taras. Jest on dostępny zarówno z salonu, jak i z jadalni. Doskonale doświetlona naturalnym światłem kuchnia posiada obszerne blaty, wysoką zabudowę i barek śniadaniowy, obok mieści się spiżarnia. Zgodnie z decyzją uczestników zabawy na parterze zaprojektowano dodatkowo pokój, który dzięki swojej lokalizacji i położonej w pobliżu łazience, doskonale nadaje się na wygodną sypialnię gościnną.

W strefie nocnej na poddaszu znajdują się trzy ustawne pokoje, wśród nich komfortowy apartament rodziców z prywatną łazienką i garderobą, ponadto w pełni wyposażona łazienka oraz ogólnodostępna garderoba. Atutem projektu "Dom w jaskierkach (G2)" jest przewidziany nad garażem obszerny strych, który można zaaranżować jako wspólną przestrzeń rekreacyjną.

aktualizacja: 2018-08-14

Dodaj komentarz

Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego Dostępny w ofercie Schöck wysokiej jakości pręt Combar ma bardzo niską przewodność cieplną oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością ...
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".