Budujemy Dom

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+

Artykuł na: 2-3 minuty

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej.

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+

"Dom w jaskierkach (G2)" to budynek z poddaszem użytkowym o powierzchni 153,45 m2 (+ dwustanowiskowy garaż 35,58 m2 + strych 28,15 m2 + kotłownia 6,90 m2). Dom prezentuje się bardzo atrakcyjnie, wykończenie w nowoczesnym stylu podkreślają zastosowane na elewacji naturalne okładziny oraz duże przeszklenia, wspaniale doświetlające wnętrza.

Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji komfortową przestrzeń dzienną, efektownie otwartą na widok zewnętrzny i częściowo zadaszony taras. Jest on dostępny zarówno z salonu, jak i z jadalni. Doskonale doświetlona naturalnym światłem kuchnia posiada obszerne blaty, wysoką zabudowę i barek śniadaniowy, obok mieści się spiżarnia. Zgodnie z decyzją uczestników zabawy na parterze zaprojektowano dodatkowo pokój, który dzięki swojej lokalizacji i położonej w pobliżu łazience, doskonale nadaje się na wygodną sypialnię gościnną.

W strefie nocnej na poddaszu znajdują się trzy ustawne pokoje, wśród nich komfortowy apartament rodziców z prywatną łazienką i garderobą, ponadto w pełni wyposażona łazienka oraz ogólnodostępna garderoba. Atutem projektu "Dom w jaskierkach (G2)" jest przewidziany nad garażem obszerny strych, który można zaaranżować jako wspólną przestrzeń rekreacyjną.

aktualizacja: 2018-08-14

Dodaj komentarz

21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego - podsumowanie
21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego - podsumowanie 7 listopada 2018 r. w Warszawie odbyła się 21. edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego. Wydarzenie było zorganizowane przez ASM i ...
Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny
Dom w dipladeniach - nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny "Dom w dipladeniach" to jedna z nowości w ofercie Biura Projektów ARCHON+. Zwraca uwagę oryginalną formą bryły oraz efektownym, odpowiadającym ...
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony
Targi BUDMA 2019 mocno międzynarodowe! Tu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że w Centralnej Europie nie ma lepszego miejsca dla przedsiębiorców z branży budowlanej poszukujących ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".