Budujemy Dom

Teraz Projekty Domów ARCHON+ w starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł

Artykuł na: 2-3 minuty

W Biurze Projektów ARCHON+ na Inwestorów, planujących budowę domu, czeka "wyjątkowa okazja". Właśnie teraz można kupić wybrany projekt domu z kolekcji ARCHON+ w "Starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł".

Teraz Projekty Domów ARCHON+  w starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł

Promocja obowiązuje tylko do wtorku 2.10.2018 r., do godz. 8:00. To jedyna taka okazja, gdyż od dnia 2.10.2018 r. w ARCHON+ będą obowiązywać NOWE CENY projektów domów.

W pełnej kolekcji, dostępnej na www.archon.pl, znajduje się już ponad 1600 gotowych projektów domów. Duża różnorodność oferty, dostępność wielu wersji i wariantów danego projektu domu, zapewnia Inwestorom swobodę wyboru. Miłośników architektonicznych trendów z pewnością zainteresuje kategoria: projekty domów nowoczesnych. Domy te wyróżniają efektowną kompozycją elewacji. Tynki w modnych  odcieniach  bieli i chłodnych szarości oraz drewniane, klinkierowe czy betonowe okładziny przyciągają spojrzenia. Uwadze Inwestorów polecamy również takie popularne kolekcje jak: projekty domów parterowych,  projekty domów tanich w budowie, projekty małych domów.

W wyborze odpowiedniego projektu domu z pewnością pomocne będą prezentowane aranżacje wnętrz, wirtualne spacery oraz filmy i zdjęcia z realizacji.


Szczegóły promocji na  www.archon.pl

aktualizacja: 2018-09-17

Dodaj komentarz

Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców ...
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".