Budujemy Dom

Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom

Artykuł na: 2-3 minuty

Forum Kobiet organizowane pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem chcą tworzyć komfortową przestrzeń dla swojej rodziny.

Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom

Forum Kobiet zorganizowano 26 września 2018 r., przy ul. Mysiej 3 w Warszawie.

Spotkanie poprowadziła Grażyna Torbicka. Eksperci, których wystąpień można było wysłuchać, to m.in. przedstawiciele branży budowlanej i architektonicznej oraz producenci nowoczesnych rozwiązań do domu. Organizatorzy Forum przygotowali również warsztaty poświęcone rozwojowi osobistemu i budowaniu relacji, które poprowadziła Międzynarodowy Trener Świadomej Komunikacji, Ewa Daroszewska. Wśród gości specjalnych znalazła się m.in. Barbara Stuhr, której wystąpienie na temat tego, jak być szczęśliwą w domu marzeń zamknęło tegoroczne Forum. Impreza połączona była z aukcją charytatywną na rzecz Stowarzyszenia UNICORN, które udziela wsparcia psychologicznego pacjentom w trakcie leczenia onkologicznego.

O tym, jak popularne i potrzebne było to wydarzenie, świadczy nie tylko fakt, że rejestracja na Forum została zamknięta na długo przed nim, ale przede wszystkim wypowiedzi uczestniczek:

- Wspaniała inicjatywa. Warto pamiętać, że dom powinien być nie tylko piękny, wygodny, komfortowy, ale i zdrowy, czyli taki, w którym chce się spędzać czas. To połączenie technologii i psychologii było bardzo inspirujące - komentowała Sylwia Ścięgosz z serwisu www.ideadomu.pl.

- Na Forum spotkały się kobiety z różnych środowisk, reprezentujące bardzo różne zawody czy firmy. Ta impreza nie miała nic wspólnego z typową konferencją! W przerwach zaproszeni goście opowiadali o sobie, o swoim życiu i swoich doświadczeniach. To pozwoliło na swobodną wymianę doświadczeń i rozwianie wszelkich wątpliwości. To było po prostu spotkanie organizowane przez kobiety dla kobiet - dodała Anna Dygasiewicz-Piwko, uczestniczka Forum.

Organizatorem spotkania była Fundacja Świadomi Klimatu, a partnerem firma Aquahome, Viessmann, Velux, Wienerberger, a patronat medialny nad nim objął portal SuperBabka.pl, magazyn Budujemy Dom, Czas na Wnętrze, Newsweek oraz Meloradio. Na kolejne Forum Kobiet organizator zaprasza już w przyszłym roku.

www.mojzdrowydom.eu

aktualizacja: 2018-12-06

Dodaj komentarz

Najnowsza realizacja Domu w zielistkach
Najnowsza realizacja Domu w zielistkach Planujesz budowę niewielkiego, funkcjonalnego domu z poddaszem użytkowym, który jednocześnie będzie ekonomiczny w realizacji i utrzymaniu? ...
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku
Rusza 15 edycja ogólnopolskiego badania ankietowego Budowlana Marka Roku Wykonawcy wskażą inwestorom najlepsze materiały budowlane już po raz 15. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców ...
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP
CEMEX Polska z wyróżnieniami za inicjatywy na rzecz poprawy BHP CEMEX w Polsce został nagrodzony za podejmowane działania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznana przez Centralny Instytut ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".