Budujemy Dom

Nowe wydanie katalogu Najpiękniejsze Projekty Domów w sprzedaży!

Artykuł na: 2-3 minuty

Nowe wydanie katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów" to zbiór ponad 170 gotowych projektów domów autorstwa Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Nowe wydanie katalogu Najpiękniejsze Projekty Domów w sprzedaży!

Czytelnicy mogą wybierać idealne dla siebie rozwiązanie spośród domów parterowych, z poddaszem użytkowym, poddaszem do późniejszej adaptacji, domów piętrowych, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej oraz garaży. Komfortowe, małe domy i przestronne rezydencje. Cieszące się dużą popularnością nowoczesne stodoły i piętrowe domy-kostki. A także hity projektowe Pracowni ARCHIPELAG - projekty domów Mini 4, EX 19 G2 ENERGO PLUS i Daniel IV G2 z atrakcyjną antresolą.

W najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG szczególnej uwadze polecamy kolekcję ENERGO PLUS - uhonorowaną nagrodą HOME ZONE i Mini PLUS, które w standardzie mają energooszczędne instalacje, takie jak pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i solary lub panele fotowoltaiczne. Zastosowane rozwiązania w połączeniu z optymalnym ociepleniem gwarantują powstanie bardzo ciepłych, tanich w utrzymaniu domów, które spełniają normy przewidziane na 2021 rok. Na uwagę inwestorów zasługują również projekty domów z serii Mini - kompaktowe, funkcjonalne, oferujące najwyższy komfort w najlepszej cenie.

W numerze ponadto nowości z rynku budowlanego, informacje o nowym programie dopłat, porady architektów i specjalistów z branży oraz inspirujące aranżacje wnętrz.

Najnowszy katalog "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

aktualizacja: 2019-01-10

Dodaj komentarz

47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...
D&A Forum Designu i Architektury - synergia sztuki i biznesu
D&A Forum Designu i Architektury - synergia sztuki i biznesu D&A Forum Designu i Architektury organizowane w dniach 13-14 lutego 2019 r., przy wsparciu merytorycznym Izby Architektów Rzeczypospolitej ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".