Budujemy Dom

ARCHON+ wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Artykuł na: minutę

Biuro Projektów ARCHON+ przekazało na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy BON o wartości 2500 zł na zakup dowolnego projektu domu ze swojej oferty.

ARCHON+ wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

BON na wymarzony Projekt Domu ARCHON+ można wylicytować na aukcji Allegro Charytatywni, która trwa do 21 stycznia 2019 r., do godziny 14:02:11. Aukcję wygra osoba, która złoży najwyższą ofertę. Zwycięzca może wykorzystać BON na zakup dowolnego projektu domu z oferty ARCHON+ w cenie do 2500 zł lub na zakup droższego projektu z dopłatą.

Na www.archon.pl można obejrzeć pełną autorską kolekcję Pracowni, w której znajduje się ponad 1600 gotowych projektów domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w licytacji! To wyjątkowa okazja, by realizując marzenia o własnym domu wesprzeć WOŚP i pomóc w zakupie sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

aktualizacja: 2019-01-11

Dodaj komentarz

Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego
Pręt Schöck Combar - kompozytowy materiał przyszłości z włókna szklanego Dostępny w ofercie Schöck wysokiej jakości pręt Combar ma bardzo niską przewodność cieplną oraz wyróżnia się wysoką wytrzymałością ...
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu  DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+
47 NOWOŚCI w najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ Biuro Projektów ARCHON+ poleca pierwsze w 2019 r. wydanie katalogu z autorskimi projektami domów. Wśród 179 inspirujących propozycji projektowych ...
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń
Targi BUDMA 2019 - program wydarzeń Blisko 1000 wystawców targów (wraz z targami WinDoor-tech), kilkaset premier rynkowych, a w tym aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą ...

Adaptacja poddasza na użytkowe w domu parterowym

Decydując się na budowę domu parterowego, warto na etapie wyboru projektu rozważyć możliwość późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe. Bazując na projekcie zawierającym dwa warianty użytkowania, zapewniamy sobie w przyszłości bezproblemową adaptację strychu na cele mieszkalne.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".