Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble kuchenne

Szafki kuchenne są jak crème brûlée – pod apetyczną skorupką kryje się zaskakujące, wspaniałe wnętrze. Zanim jednak zaczniemy delektować się deserem, trzeba wybrać się na zakupy, które w przypadku mebli nie będą przypominały szybkiej wizyty w cukierni.

Meble kuchenne

ZJEŚĆ CIASTKO I MIEĆ CIASTKO?

Każdy ma swój gust i smak. Nie tylko kulinarny, ale też estetyczny. I wcale nie jest tak, że im bardziej wyszukany apetyt, tym większa ochota na efektowną zabudowę kuchenną. Często ci, którzy lubią ciekawe smaki i chętnie sami gotują, cenią głównie funkcjonalność sprzętów kuchennych. I na odwrót – wielbiciele designu są czuli na punkcie piękna, ale nie muszą spełniać się w gotowaniu. Ci z pewnością zwrócą uwagę na to, jak zabudowa kuchenna prezentuje się w całości, docenią detale, kolory i materiały.

 

Te ważne indywidualne upodobania powinniśmy wziąć pod uwagę, wybierając meble do tego wnętrza. Oczywiście, można mieć wszystko – doskonały projekt i design oraz fantastycznie wyposażone szafki, lecz zwykle idziemy na kompromis decydując się na jedno, a rezygnując z drugiego. Powodem bywa najczęściej budżet, który nie udźwignie tej kuchennej "pełni szczęścia". W meblach kupowanych na wymiar swoją cenę mają bowiem szlachetne materiały, takie jak drewno czy granit, a przede wszystkim wszelkie innowacje stosowane przez producentów ekskluzywnych kuchni – np. kompozyty, specjalne powłoki lakiernicze czy stal.

 

Wybierając te wszystkie elementy koniecznie należy wziąć pod uwagę koszty dodatkowe – nawet najprostsze okucia i urządzenia do zabudowy znacznie podnoszą cenę całości.

fot. HTH Ekspert w kuchni

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2017
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".