Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Kuchenne AGD

W tej drużynie niektórzy się wyróżniają, a inni chowają za drzwiczkami zabudowy lub w czeluściach szuflady. Jednak – bez względu na to, czy duże czy małe – każde urządzenie AGD ma swoje zadanie.

Kuchenne AGD

OSZCZĘDNE PRZECHOWYWANIE

Nowoczesne chłodziarko-zamrażarki mają wiele zalet. Jedną z ważniejszych powinna być energooszczędność, bo to sprzęt prądożerny. Ten z klasą A stanowi już właściwie standard – w porównaniu z nim, urządzenia A+++ zużywają do 60% mniej energii. Sprzymierzeńcami oszczędności są także nowoczesne funkcje, takie jak na przykład tryb Wakacje, który zmniejsza pobór prądu, utrzymując nieco wyższą temperaturę w komorze chłodziarki, a normalną w zamrażarce. Żeby z niego korzystać, konieczne są dwa agregaty, które pozwolą również regulować temperaturę w obu komorach niezależnie. Inne ekonomiczne (i ekologiczne) rozwiązania to np. alarm niedomkniętych drzwi czy podwyższonej temperatury.

 

A co z komfortem przechowywania? Kupując lodówkę, będziemy studiować układ półek, ale nie zapominajmy o specjalnych funkcjach. Mamy w domu zawsze dużo warzyw? Idealna będzie szuflada Fresh, która przedłuży świeżość sałaty czy marchewki dzięki temperaturze 0°C i podwyższonej wilgotności. Jednocześnie dobrze mieć półkę przeznaczoną na ryby i mięso, które wymagają niższej temperatury.

 

Liczba udogodnień na tym się nie kończy, ale nie sposób mieć wszystkie w jednym urządzeniu. I nie trzeba – najważniejsze, by trafnie wybrać te, na których nam najbardziej zależy.

fot. Liebherr

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2017
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".