Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2018

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Planujemy łazienkę

Architekci nazywają ją najtrudniejszym zagadnieniem projektowym. Ale dobrze przemyślana łazienka oprócz bezpieczeństwa i wygody zapewni nam także wspaniały relaks po trudach dnia. A może też dostarczyć niezwykłych wrażeń estetycznych.

Planujemy łazienkę

NA MIARĘ MARZEŃ

Nie bez powodu projektanci przywiązują do jej urządzania wielką wagę, a branżowe czasopisma poświęcają jej całe działy i z upodobaniem prezentują najciekawsze aranżacje. Łazienka to szczególne wyzwanie koncepcyjne. Skoncentrowane problemy techniczne spotykają się tu z naszym rosnącym apetytem na piękno. Do tego dochodzą nowinki technologiczne i materiałowe, a w tej dziedzinie łazienkowe wnętrze to prawdziwa wylęgarnia innowacji.

Jeśli więc zależy nam na tym, żeby nasza łazienka była nie tylko poprawna, ale także wspaniała, zwróćmy się o pomoc do architekta wnętrz, bo z pewnością łatwiej poradzić sobie samodzielnie z wyborem odcienia farby na ściany salonu, niż z rozrysowaniem układu płytek i przebiegu instalacji. Prościej też przestawić lub wymienić sofę, niż wannę, albo zmienić lampę niż złożony system wodoodpornego oświetlenia.

Nadzór doświadczonego specjalisty pomoże nam też urzeczywistnić najśmielsze fantazje, a na te łazienka jest miejscem wprost wymarzonym. Możemy sobie w niej pozwolić na rozmach i ekstrawagancję, które w salonie mogłyby się okazać niewłaściwe - przebywamy w niej przecież znacznie rzadziej i krócej, niż w innych pomieszczeniach.

fot. TEUCO

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2018

Budujemy Dom - Wnętrza 2018

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".