Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2018

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble i akcesoria łazienkowe

Łazienkowe meble i dodatki to nasi sprzymierzeńcy w dziedzinie wygody. Przy wszystkich zaletach funkcjonalnych mają jednak również znaczenie estetyczne. Dobieramy je pod koniec procesu aranżacji, ale to właśnie one mogą nadać wnętrzu ostateczny szlif.

Meble i akcesoria łazienkowe

WEDŁUG POTRZEB

Niezależnie od tego, jaki styl aranżacyjny jest nam najbliższy, w łazience dążymy zwykle do utrzymania ładu i klimatu czystości, bo to one najbardziej sprzyjają regeneracji.

Gdy jednak podliczymy kosmetyki i preparaty higieniczne wszystkich członków rodziny, urządzenia pielęgnacyjne - suszarkę, depilator, golarkę, domowe środki czystości, zapasy papieru toaletowego i ręczników, a do tego dodamy jeszcze dziecięce zabawki kąpielowe, które również rzadko należą do estetycznej elity, osiągnięcie harmonii wizualnej okaże się poważnym wyzwaniem. Na szczęście w sukurs przychodzą nam meble łazienkowe, dziś ładniejsze niż kiedykolwiek, a często wyposażone w pomysłowe rozwiązania, które pozwalają skutecznie opanować galimatias drobnych form.

Osobom najbardziej wymagającym można polecić wykonanie mebli łazienkowych na miarę. Dobrze przemyślany, skonsultowany z architektem wnętrz zestaw spełni najbardziej wyrafinowane wymagania. Warto przy tym pamiętać, że szafki, komódki i regały w salonie kąpielowym muszą sprostać znacznie trudniejszym warunkom, niż te w pokoju dziennym czy sypialni; poprzeczkę podnosi im zarówno wyższa wilgotność, jak i zmienna temperatura w pomieszczeniu. Dlatego firma stolarska, której zlecimy wykonanie mebli łazienkowych, powinna legitymować się najwyższymi kompetencjami.

fot. RAVAK

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2018

Budujemy Dom - Wnętrza 2018

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".