Budujemy Dom
Instalacje / Centralne odkurzanie / Topowe produkty

Comfort System: systemy centralnego odkurzania Disan, Venton, Enke i Ergox ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Comfort System już od 15 lat jest w Polsce wyłącznym importerem niezawodnych i nowoczesnych odkurzaczy centralnych światowych marek DISAN, VENTON oraz ENKE, sprzedawanych przez stale rosnącą sieć profesjonalnych, wyszkolonych przedstawicieli regionalnych.

Comfort System: systemy centralnego odkurzania Disan, Venton, Enke i Ergox

Comfort SystemComfort System już od ponad 15 lat jest w Polsce wyłącznym importerem niezawodnych i nowoczesnych odkurzaczy centralnych światowych marek DISAN, VENTON, ENKE oraz Ergox, sprzedawanych przez stale rosnącą sieć profesjonalnych, wyszkolonych przedstawicieli regionalnych.

Oferta firmy to kompletne systemy centralnego odkurzania:

1) Serie odkurzaczy jednofazowych dla domów o pow. do 2000m².
2) Odkurzacze trójfazowe dla dużych obiektów o różnym przeznaczeniu (hotele, biurowce, biblioteki).
3) Przemysłowe odkurzacze centralne przeznaczone dla myjni samochodowych, dużych obiektów przemysłowych.
4) Najlepszej jakości materiały instalacyjne, największy wybór na rynku polskim gniazd ssących i akcesoriów do sprzątania.

NASZE MARKI:

DISAN

 

Disan - jeden z najbardziej renomowanych producentów kompletnych systemów centralnego odkurzania na świecie. To niemiecko-włoski koncern gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość i trwałość wszystkich elementów.

Firma ma w ofercie ponad 30 modeli odkurzaczy dla inwestorów prywatnych oraz obiektów komercyjnych. Jednostki wyposażone są w niezawodne silniki producentów marek Simens i Ametek, zapewniające znakomite parametry oraz długą żywotność jednostek.

Odkurzacze Disan są wyposażone w najwyższej klasy system trójstopniowej filtracji PERFECT FILTRATION – najnowszy i najskuteczniejszy system filtracji z podwójnym cyklonem filtracyjnym oraz poliestrowym wkładem filtrującym 99,7% zabrudzeń.

Disan posiada również unikalny system instalacji PVC- rury o zwiększonej grubości ścianek, kształtki o większej powierzchni klejenia, puszki podtynkowe z kolankiem.

VENTON

Odkurzacze VENTONVenton należy do koncernu firmy Disan. Kompletna oferta tej marki obejmuje trzy linie nowoczesnych odkurzaczy przeznaczonych do apartamentów, domów oraz obiektów komercyjnych. Venton to wysokiej jakości materiały instalacyjne PVC, szeroka oferta gniazd ssących i akcesoriów do sprzątania.

Jednostki wyposażone są w silniki marek Simens i Ametek, zapewniające znakomite parametry oraz długą żywotność jednostek.

Venton, podobnie jak Disan, jest wyposażony w najwyższej klasy system trójstopniowej filtracji PERFECT FILTRATION - z podwójnym cyklonem filtracyjnym oraz poliestrowym wkładem filtrującym 99,7% zabrudzeń.

ENKE

Enke to marka światowego koncernu IPC Soteco. Duże doświadczenie w branży oraz nowoczesne zaplecze technologiczne gwarantują wysoką jakość i wyjątkowo zaawansowane technologicznie produkty dla apartamentów, domów, a także obiektów komercyjnych.

Enke wyposaża swoje odkurzacze w najnowszej generacji wysokoobrotowe silniki o dużej wydajności. Modele serii Classic zasilane są przez turbiny typu Thru-flow, natomiast jednostki Inox wyposażono w mocne i ciche turbiny promieniowe.
Wszystkie jednostki mają bardzo skuteczny podwójny system filtracji - poliestrowy filtr dokładny i filtr wstępny.

Odkurzacze ENKE

 

ERGOX

Ergox to nowoczesne przemysłowe odkurzacze centralne. Systemy Ergox produkowane są w samym sercu Europy - w Belgii. Nasz zespół zapewnia rozwiązania standardowe lub konfiguruje systemy na zamówienie. Zawsze wykorzystujemy najnowsze technologie, dbając jednocześnie o środowisko, w którym wszyscy żyjemy.

Dom, hotel, myjnia samochodowa lub fabryka - odkurzacze centralne Ergox czyszczą wszystko, co możliwe i oferują niezliczoną ilość zastosowań!

Odkurzacze ERGOX

ELEMENTY WARTE UWAGI:

SYSTEM WĘŻA CHOWANEGO RETRAFLEX

System węża chowanego Retraflex to najnowsze rozwiązanie w systemach centralnego odkurzania, zaprojektowane szczególnie z myślą o budownictwie murowanym oraz szkieletowym.

Dzięki specjalnie przygotowanej instalacji ssącej PVC (bardzo długie łuki), możemy teraz wąż ssący schować bezpośrednio do instalacji w ścianie lub podłodze! W ofercie mamy 4 kolory gniazd ssących oraz węże o długościach od 9 do 15 mb.

System węża chowanego Retraflex

SZUFELKI  AUTOMATYCZNE  KITVAC

Szufelka automatyczna Kitvac przewidziana jest do cokołów mebli kuchennych oraz szaf wnękowych.  Nowoczesne wzornictwo, cicha praca, łatwa obsługa to najważniejsze atuty najnowszej szufelki automatycznej. Szufelka występuje w 6 atrakcyjnych kolorach. Całkowita wysokość szufelki Kitvac to jedynie 8,4 cm.

Szufelki Automatyczne Kitvac

NISKOSZUMOWA INSTALACJA PVC VACULINE

Vaculine to certyfikowane, najwyższej jakości materiały instalacyjne wykonane w 100% z oryginalnego surowca PVC. Kształtki te charakteryzują się zwiększoną grubością ścianek oraz wyjątkową gładkością, co czyni całą instalację instalacją niskoszumową! Tak wysoka jakość instalacji Vaculine gwarantuje idealną szczelność i wytrzymałość systemu na wiele lat.

Niskoszumowa instalacja PVC VACULINE

GNIAZDO ATOMIC

Szufelka automatyczna Kitvac przewidziana jest do cokołów mebli kuchennych oraz szaf wnękowych.  Nowoczesne wzornictwo, cicha praca, łatwa obsługa to najważniejsze atuty najnowszej szufelki automatycznej. Szufelka występuje w 6 atrakcyjnych kolorach. Całkowita wysokość szufelki Kitvac to jedynie 8,4 cm.

Gniazdo Atomic

SEPARATOR COBRA INOX

Cobra Inox służy do zbierania popiołu, sadzy, gruzu i innych podobnego rodzaju kłopotliwych zanieczyszczeń ze wszystkich typów kominków, pieców, kotłów i grilli. Pracuje w połączeniu z każdym typem odkurzacza - zarówno tradycyjnym jak i centralnym.

Zastosowano w nim najwyższej jakości komponenty. Wprowadzono szereg zmian wpływających na poprawę szczelności oraz komfortu podczas pracy z urządzeniem.

Zmianie nie uległ jedynie filtr dokładny, który znakomicie spisuje się w modelu Dragon Profi, który również jest w ciągłej sprzedaży.

Separator Cobra Inox

Logo ERGOX Logo Comfort System, Disan, Enke, Venton Adres:
Malwowa 138
60-185 Poznań
Telefon: (61) 862 84 22
www.comfortsystem.com.pl
aktualizacja: 2017-06-23
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze