Budujemy Dom

Flex-In - odkurzacz centralny z systemem węża chowanego w ścianie ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

System Flex-in pozwala na schowanie węża giętkiego używanego przy sprzątaniu do wewnątrz instalacji centralnego odkurzania. Wąż czeka schowany w ścianie lub podłodze na swoją kolej, na koniec podciśnienie generowanej przez jednostkę centralną wciąga go do instalacji.

Flex-In - odkurzacz centralny z systemem węża chowanego w ścianie

System węża do odkurzania chowanego w ścianie to doskonałe rozwiązanie ułatwiające sprzątanie odkurzaczem centralnym.

Obecnie oferowana generacja tego systemu sprzedawana pod nazwą Flex-In jest łatwa w montażu, a wymienne gniazda o różnych kolorach można łatwo dopasować do wystroju wnętrz.

Kolorowe gniazdka w systemie Flex-In

System wymaga trochę więcej miejsca na montaż. Należy ułożyć niekrzyżującą się instalację z jak najmniejszą liczbą załamań, wykorzystując specjalne łuki o bardzo dużym promieniu, tak aby wąż bez większych oporów mógł zostać zassany do instalacji przez odkurzacz po zakończeniu sprzątania.

Będzie tam przechowywany, czekając do następnej okazji, kiedy będzie potrzebny. Wystarczy go po prostu wyciągnąć z gniazda na wymaganą długość i rozpocząć sprzątanie. Najbardziej rozbudowane wersje systemu pozwalają nawet na sterowanie jednostką centralną z rękojeści węża. W standardowej wersji odkurzacz włącza się przełącznikiem w gnieździe, po wyjęciu węża.

System wymaga trochę więcej miejsca na montaż. Należy ułożyć niekrzyżującą się instalację z jak najmniejszą liczbą załamań

Dla wygody montażu, wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji Flex-In są oferowane w pakiecie instalacyjnym, który zawiera nawet klej do łączenia dedykowanych kształtek oraz elementy zabezpieczające instalację przed tynkowaniem.

Wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji Flex-In są oferowane w pakiecie instalacyjnym

Węże do systemu Flex-In mogą być wyposażone w pokrowiec, ale nie jest to konieczne, te bez pokrowca są na tyle lekkie i elastyczne, że nie wymagają jednostek centralnych o zwiększonym podciśnieniu do schowania nawet 15 m węża ssawnego.

System można więc stosować nawet w małych domach lub apartamentach przy wykorzystaniu jednostek centralnych dobranych do niewielkich powierzchni.

Węże do systemu Flex-In mogą być wyposażone w pokrowiec, ale nie jest to konieczne.

Jakość wykonania elementów systemu Flex-In jest wysoka, a wzornictwo nowoczesne. Przykładem jest uchwyt węża giętkiego, który łączy funkcjonalny kształt i elegancki wygląd.

Podsumowując, warto zamontować system chowanego węża w ścianie, nawet kosztem zakupu dodatkowych innych akcesoriów do odkurzacza centralnego.

Pomijając fakt, że rozpoczęcie sprzątania jest szybsze i łatwiejsze, gdyż nie trzeba przynosić węża do gniazda ssawnego, to jeszcze nie ma potrzeby jego składowania, gdyż jest on schowany w rurach w ścianie lub podłodze.

Jakość wykonania elementów systemu Flex-In jest wysoka, a wzornictwo nowoczesne

Flex-In - odkurzacz centralny z systemem węża chowanego w ścianie

Więcej szczegółów na www.santech.com.pl

 Logo Santech  
Adres
ul. Tomaszowska 2
04-840 Warszawa
tel. 0-22 615-80-90
fax 0-22 615-80-91
e-mail: biuro@aerovac.pl
www.aerovac.pl
aktualizacja: 2018-03-15
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".