Budujemy Dom

Najważniejsze zalety odkurzaczy centralnych w ofercie TopVac ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 6-9 minut

Firma TopVac Odkurzacze Centralne wyłączny importer marek Duovac, Husky, Greenline, Saniflo oraz Greenline Plus od ponad 17 lat z powodzeniem dostarcza na polski rynek kompleksowe systemy centralnego odkurzania.

Najważniejsze zalety odkurzaczy centralnych w ofercie TopVac

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę jednostek centralnych przeznaczonych dla budownictwa mieszkalnego, a także obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Uzupełnienie oferty stanowią wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, system węża chowanego w ścianie, ciekawe urządzenia peryferyjne wzbogacające system, gniazda ssące, szufelki automatyczne i wszystkie pozostałe elementy PVC niezbędne do wykonania instalacji centralnego odkurzania.

Współpracujemy z najlepszymi światowymi dostawcami. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie projektowania i doradztwa. Gwarantujemy stałe stany magazynowe oraz błyskawiczną realizację zamówień.

Biuro i magazyny TopVac

Najważniejsze zalety odkurzaczy Duovac:

 • Jedyna na rynku GWARANCJA 25 lat
 • Możliwość sprzątania przez dwóch użytkowników jednocześnie
 • Niezawodna filtracja: zastosowanie filtru materiałowego DuoFib Velcro + cyklon
 • (opcjonalnie użycie worka jednorazowego)
 • Tylko najlepszej jakości silniki Ametek Lamb (USA) z turbiną odseparowaną od silnika elektrycznego
 • Bardzo cicha praca jednostek dzięki wbudowanym kanałom wyciszającym
 • System łagodnego uruchamiania silnika SOFT-START (przedłuża żywotność silnika)
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Duży i lekki zbiornik oraz luksusowe wykończenia

Odkurzacze Duovac

Najważniejsze zalety odkurzaczy Husky:

 • Możliwość sprzątania na sucho i mokro
 • Jednostki bezobsługowe z serii PRO AUTOMATIC z automatycznym odpływem do kanalizacji
 • Możliwość doposażenia jednostki w dodatkowy silnik tzw. "Booster" np. przy rozbudowie domu.
 • Gwarancja do 12lat.
 • Mocne i niezawodne silniki Ametek Lamb (USA) oraz Domel
 • Możliwość zastosowania filtra wylotu Hepa bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • System łagodnego uruchamiania silnika SOFT-START (przedłuża żywotność silnika)
 • Niezawodna filtracja: zastosowanie filtru materiałowego DuoFib Velcro + cyklon
 • (opcjonalnie użycie worka jednorazowego)
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Duży i lekki zbiornik oraz luksusowe wykończenia
Odkurzacze Husky Odkurzacze Husky
Odkurzacze Husky Odkurzacze Husky

Najważniejsze zalety odkurzaczy Greenline:

 • Podwójny system filtracji z opcjonalnym antyalergicznym workiem jednorazowym
 • Niezawodne silniki Domel
 • Możliwość zastosowania workowego filtra wylotu powietrza bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • Nowoczesny design
 • Korzystna cena
 • Możliwość sprzątania wężem z regulacją mocy ssania.
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie

Odkurzacze Greenline

Najważniejsze zalety odkurzaczy Greenline Plus:

 • Podwójny system filtracji - filtr samoczyszczący się z opcjonalnym antyalergicznym workiem jednorazowym
 • Niezawodne silniki Ametek
 • Możliwość zastosowania workowego filtra wylotu powietrza bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • Nowoczesny design
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Gwarancja do 10lat
 • Metalowa obudowa i ergonomiczne uchwyty

Odkurzacze Greenline Plus

Marka Duovac i Husky to ponad 50-letnie doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Jednostki centralne Duovac i Husky to przede wszystkim nowoczesne technologie, które gwarantują użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację. Wyjątkowy design usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Producent zadbał także o najwyższą jakość markowych akcesoriów do sprzątania.

Szeroka gama szczotek do różnych powierzchni (podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) oraz końcówek specjalistycznych np.: do sprzątania pod meblami, pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza. Jednostki centralne Husky, Duovac i Greenline przeznaczone są do apartamentów, mieszkań, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, pensjonatów i hoteli.

Jednostka PRO AUTOMATIC

Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC

Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC

Filtracja

Marka Husky oferuje pełną gamę produktów od podstawowych modeli do sprzątania na sucho po jednostki z funkcją sprzątania na mokro z automatycznym odpływem do kanalizacji. Jednostki centralne Husky i Duovac posiadają niezawodną filtrację (zastosowanie filtra materiałowego DuoFib Velcro + cyklon lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowego użytku), przez co odkurzacze są niezwykle efektywne, służąc przez wiele dziesięcioleci i dając klientom pełne zadowolenie ze sprzątania. Filtr DuoFib Velcro można prać w pralce bądź wypłukać pod bieżącą wodą.

Po wysuszeniu montujemy go ponownie w jednostce centralnej. Dodatkowo każda jednostka centralna może zostać wyposażona w wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy, dzięki któremu filtr DuoFib Velcro pozostanie czysty, a cała obsługa odkurzacza ograniczy się do wymiany zapełnionego jednorazowego worka na nowy.

Po wykonanych czynnościach należy jedynie założyć lekki aluminiowy zbiornik i przymocować go za pomocą wygodnych plastikowych klamr. Prosty i niezawodny wskaźnik LED przypomina użytkownikowi o wymianie zapełnionego jednorazowego worka lub wyczyszczeniu filtra DuoFib Velcro. Unikatowy i opatentowany przez producenta system wbudowanych kanałów wyciszających zapewnia niezwykle cichą pracę urządzenia.

Jednostki centralne Husky i Duovac posiadają niezawodną filtrację

System Hide-A-Hose - wąż chowany w ścianie

Hide-A-Hose - logotypSystem węża chowanego w ścianie Hide-A-Hose wynaleziony i od kilkunastu lat z powodzeniem montowany w Kanadzie. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które uważają noszenie ze sobą standardowego węża odkurzacza centralnego za uciążliwe lub problematyczne. Dzięki zastosowaniu systemu HAH do sprzątania wystarczy jedynie rękojeść i wybrana ssawka.

Jedno gniazdo ssące pozwala obsłużyć nawet 150-200 m2 powierzchni sprzątania w zależności od lokalizacji punktu. W systemie HAH najczęściej stosuje się węże o dł. 9m lub 12m. Na potrzeby sprzątania należy wysunąć z gniazda wymaganą długość węża. Wąż ssący standardowo wyposażony jest w materiałowy pokrowiec, dzięki czemu nie musimy się obawiać o uszkodzenie mebli czy podłóg. Pokrowiec ten można również w łatwy sposób ściągnąć i wyprać w pralce.

Każde gniazdo zaopatrzone jest w specjalną blokadę, która uniemożliwia wtórne wciągnięcie lub wypadnięcie węża z gniazda. Po zakończonej pracy odblokowujemy gniazdo i przykładamy dłoń na końcu węża. Wytworzone w ten sposób podciśnienie spowoduje zassanie węża do instalacji. Specjalne gumowe zabezpieczenie na końcu węża nie pozwala na przypadkowe wypadnięcie z gniazda. Jeśli to konieczne w bardzo prosty sposób można wyciągnąć cały wąż z instalacji.

System Hide-A-Hose

Materiały instalacyjne

Plastifex i Vaculine - logoVaculine - oryginalne, kanadyjskie materiały PVC. Zachęcamy do stosowania materiałów instalacyjnych Vaculine dzięki temu mamy gwarancję szczelności i drożności systemu orurowania na wiele lat. Zarówno rury jak i wszystkie kształtki systemu produkowane są z czystego surowca.

NOWOŚĆ! Antystatyczna 2-warstwowa rura PVC

Jako jedyni w Polsce wprowadzamy nowatorskie rozwiązanie produkcji kanadyjskiej. Jest to 2-warstwowa rura z zastosowaną wewnątrz specjalną powłoką zapobiegającą elektryzowaniu się instalacji centralnego odkurzania. Rura została wzmocniona, grubość ścianki zwiększono do 2,1 mm dzięki czemu spełnia najwyższe europejskie standardy w dziedzinie budownictwa!

Antystatyczna 2-warstwowa rura PVC

ZESTAWY INSTALACYJNE PVC dla każdego

Nasze zestawy zostały zaprojektowane do kompleksowego montowania instalacji w istniejących już domach oraz tych dopiero w budowie. Każdy zestaw wyposażony jest w instrukcje montażu "krok po kroku" i zapakowany jest w stabilne kartonowe opakowania. Zestawy skompletowane są od 1 punktu ssącego do 6 punktów z uwzględnieniem wyprowadzenia pod szufelkę automatyczną lub inne peryferyjne urządzenie. Uwaga każdy zestaw zawiera dwuwarstwową antystatyczną rurę instalacyjną.

ZESTAWY INSTALACYJNE PVC

Gniazda ssące

Element dekoracyjny jak i użyteczny, nasze gniazda spełniają obie te funkcje. Gniazda plastikowe, aluminiowe, stal szlachetna, podłogowe i ścienne w bardzo dużej gamie kolorystycznej. W ofercie dostępnych ponad 50 modeli gniazd z ramkami w różnych kolorach!

Na szczególną uwagę zasługuje model VEGA - oryginalne kanadyjskie gniazdo z 5-letnią gwarancją producenta!

Gniazda ssące Gniazdo ssące

Szufelki automatyczne

Do stosowania na powierzchniach gładkich wystarczy tylko wcisnąć w odpowiednim miejscu, aby w mgnieniu oka pozmiatać zanieczyszczenia i to bez zbędnego schylania się! W ofercie dostępnych prawie 30 szufelek automatycznych w różnych kolorach i wzorach!

Szufelki automatyczneZachęcamy do zakupu nowego wzoru szufelki automatycznej CanSweep - jeszcze łatwiej i prościej pozbędziesz się zanieczyszczeń.

Szufelka automatyczna CanSweep
Szufelka automatyczna CanSweep
Duovac - Husky - Saniflo
Greenline - Greenline Plus
TopVac - Logotyp

TOPVAC
Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
Tel. 61 8177 043, kom. 601 082 919
e-mail: biuro@topvac.pl
www.topvac.pl; www.duovac.pl; www.odkurzaczehusky.pl; www.greenline.pl

aktualizacja: 2018-03-02

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
 
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Produkty i firmy
Znajdź firmę lub produkt
Hide-A-Hose - komfortowy system centralnego odkurzania!
Hide-A-Hose - komfortowy system centralnego odkurzania! Przy systemie Hide-A-Hose wystarczy wyjąć wąż ssący z gniazda na odpowiednią długość a po skończonym sprzątaniu przyłożyć rękę ...
Husky PRO Automatic - system centralnego odkurzania do sprzątania na mokro
Husky PRO Automatic - system centralnego odkurzania do sprzątania na mokro Husky jako światowy lider wśród odkurzaczy centralnych prezentuje odkurzacze z serii PRO Automatic, które idealnie nadają się do sprzątania ...
Wysoka jakość odkurzaczy centralnych GREENline w rozsądnej cenie!
Wysoka jakość odkurzaczy centralnych GREENline w rozsądnej cenie! Rodzina odkurzaczy GREENline obejmuje jednostki przeznaczone dla 150-350 m² powierzchni sprzątania. Każdą jednostkę cechuje niezawodność, ...
polecane produkty i technologie

Flex-In - odkurzacz centralny z systemem węża chowanego w ścianie

System Flex-in pozwala na schowanie węża giętkiego używanego przy sprzątaniu do wewnątrz instalacji centralnego odkurzania. Wąż czeka schowany w ścianie lub podłodze na swoją kolej, na koniec podciśnienie generowanej przez jednostkę centralną wciąga go do instalacji.
Najbardziej znane marki
Centralne odkurzanie - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 7-8/2018

W tym wydaniu opisujemy zagadnienia związane z budową oszczędnego domu. Są to: przegrody zewnętrzne, wentylacja, ogrzewanie, kolektory słoneczne...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze