Budujemy Dom

Targi warte Poznania

Artykuł na: 4-5 minut
Przed nami szósta edycja targów INSTALACJE, które odbywają się w dniach 22-25 kwietnia w Poznaniu. W pawilonie 5 na stoisku 199 odnajdą Państwo miesięcznik Budujemy Dom i Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego.

Na powierzchni liczącej niemal 32.000 m2 uczestnicy zapoznają się z ofertą blisko 550 wystawców.

Wśród prezentowanych produktów jest blisko 260 nowości rynkowych, z których wiele można zobaczyć po raz pierwszy właśnie w Poznaniu. Targi gromadzą firmy oferujące najnowsze produkty z zakresu techniki klimatyzacyjnej i chłodniczej, wodno-kanalizacyjnej, ciepłowniczej i grzewczej, wentylacyjnej i gazowniczej.

Prawdziwe targi nowości

Targi INSTALACJE pozwalają zwiedzającym zapoznać się z najnowszą ofertą obecnych na polskim rynku instalacyjnym firm. W tym roku wszelkie oczekiwania organizatorów przeszła liczba zgłoszonych "nowinek". Wśród tysięcy produktów, wystawcy zaprezentują blisko 260 nowości, co stanowi wzrost o 200 % w porównaniu z poprzednią edycją imprezy w 2006 roku.

Zapowiadają się zatem autentyczne targi premier rynkowych. Ich promocji ma służyć m.in. Przewodnik dla Zwiedzających, w którym innowacyjne produkty zostały opatrzone fotografią, co z całą pewnością nacieszy oczy wielu gości targowych, a sam Przewodnik ułatwi odnalezienie stoiska firmy na ekspozycji. Tu każdy uczestnik targów będzie miał możliwość przeglądu i porównania
tych propozycji.

Forum wymiany wiedzy i doświadczeń

Targi InstalacjeCiekawy program merytoryczny, na który składają się liczne seminaria, konferencje, warsztaty oraz specjalnie wydzielone przestrzenie tematyczne stanowią prawdziwą ucztę dla szerokiego grona profesjonalistów oraz inwestorów indywidualnych. Targi w Poznaniu to nie tylko miejsce nawiązywania kontaktów biznesowych, ale także płaszczyzna wymiany doświadczeń i informacji.

Zainteresowanie zwiedzających, jak i wystawców przyciągnie organizowany po raz pierwszy projekt "Kominki w Akcji", gdzie uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z "praktycznym pięknem" kominków. Przestrzeni specjalnej towarzyszy konferencja pod hasłem "Ekologiczne wyzwania dla kominków 2008", poświęcona elementom ekologicznym stosowanym przy działaniu kominków.

Szczególną uwagę warto zwrócić na seminarium, podczas którego podjęty zostanie temat technik instalacyjnych w budynkach niskoenergetycznych. Program targów obejmuje także spotkania na temat ciepłownictwa sieciowego oraz użytkowania urządzeń i instalacji wodnych.

Wielu wrażeń dostarczą zwiedzającym Pierwsze Mistrzostwa Polski Instalatorów z atrakcyjną nagrodą główną, podczas których swoją wiedzę i umiejętności praktyczne zaprezentuje liczne grono instalatorów. Pokazy na żywo będą doskonałą okazją do zapoznania się z praktycznym zastosowaniem urządzeń instalacyjnych oraz do weryfikacji swojej wiedzy teoretycznej niezbędnej przy wykonywaniu wszelkich prac instalacyjnych.

Zachęcamy równocześnie na projekt BudShow 2008, którego tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Tradycja i Nowoczesność". Tutaj będą Państwo mieli możliwość przyjrzeć się z bliska właściwym technologiom instalacyjnym, detalom wykonawczym oraz rozwiązaniom estetycznym modelowego domu jednorodzinnego budowanego z materiałów dostarczonych przez liderów.

Zapraszamy do udziału w interesującym programie wydarzeń specjalnych towarzyszących ekspozycji, który zaspokoi oczekiwania profesjonalnych odbiorców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką
z zakresu instalacji.

Miejsce warte poznania

Targi INSTALACJE to jedyne tak wielkie wydarzenie dla sektora instalacyjnego w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz do zapoznania się z kierunkami i trendami rozwoju branży. Dziś cieszą się opinią miejsca, gdzie z powodzeniem można kreować wizerunek firmy i umacniać markę swoich produktów. Dobra lokalizacja, łatwy dojazd i ciekawa oferta urokliwego miasta Poznania, a także szeroka baza hotelowo – gastronomiczna to dodatkowe atuty pozwalające zaczerpnąć z uczestnictwa w targach INSTALACJE jak najwięcej.

Zarejestruj się on-line i kup tańszy bilet

Odbywające się w Poznaniu targi INSTALACJE można zwiedzać w dniach od 22 do 25 kwietnia 2008
w godzinach od 9 do 17  (kasy biletowe przy wejściach na teren MTP - 8.30 - 16.30 ).

 • Bilet dla profesjonalistów (P) pod warunkiem zarejestrowania się w systemie on-line na stronie www.instalacje.mtp.pl lub na miejscu, w punktach rejestracyjnych MTP kosztuje 15 zł.
 • Bilet dla publiczności ( N ) upoważnia do wstępu na tereny targowe bez konieczności rejestracji i kosztuje  40 zł.

Więcej informacji:

 

aktualizacja: 2008-04-21

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Znajdź firmę lub produkt
Hide-A-Hose - komfortowy system centralnego odkurzania!
Hide-A-Hose - komfortowy system centralnego odkurzania! Przy systemie Hide-A-Hose wystarczy wyjąć wąż ssący z gniazda na odpowiednią długość a po skończonym sprzątaniu przyłożyć rękę ...
Husky PRO Automatic - system centralnego odkurzania do sprzątania na mokro
Husky PRO Automatic - system centralnego odkurzania do sprzątania na mokro Husky jako światowy lider wśród odkurzaczy centralnych prezentuje odkurzacze z serii PRO Automatic, które idealnie nadają się do sprzątania ...
Wysoka jakość odkurzaczy centralnych GREENline w rozsądnej cenie!
Wysoka jakość odkurzaczy centralnych GREENline w rozsądnej cenie! Rodzina odkurzaczy GREENline obejmuje jednostki przeznaczone dla 150-350 m² powierzchni sprzątania. Każdą jednostkę cechuje niezawodność, ...
polecane produkty i technologie

Flex-In - odkurzacz centralny z systemem węża chowanego w ścianie

System Flex-in pozwala na schowanie węża giętkiego używanego przy sprzątaniu do wewnątrz instalacji centralnego odkurzania. Wąż czeka schowany w ścianie lub podłodze na swoją kolej, na koniec podciśnienie generowanej przez jednostkę centralną wciąga go do instalacji.
Najbardziej znane marki
Centralne odkurzanie - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze