Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Topowe produkty

Inteligentne rozwiązania montażowe tesa® ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie wykańczania domu, czy po prostu marzy Ci się mała metamorfoza we wnętrzu, teraz wszystkie pomysły na montaż możesz zrealizować bez użycia młotka lub wiertarki. Wystarczy, że odkryjesz najnowsze samoprzylepne produkty marki tesa®, które zrewolucjonizują Twój sposób myślenia o mocowaniu i wieszaniu na ścianach. Inteligentny System Montażu, bo właśnie o nim mowa, zapewnia sprytne rozwiązanie dla niemal każdego zadania montażowego i praktycznie dla każdej powierzchni.

Inteligentne rozwiązania montażowe tesa®

Inteligentny System Montażu tesa® to między innymi śruby samoprzylepne, doskonałe do mocowania przedmiotów z otworami, samoprzylepne gwoździe z opcją regulowania wysokości montażu oraz kleje montażowe, idealne do przytwierdzania cięższych przedmiotów do różnego typu powierzchni. Grupę uzupełniają produkty z serii tesa Powerstrips® Waterproof, które opracowano specjalnie z myślą o łazienkach.

Śruby samoprzylepne - alternatywa dla wiercenia

Śruby samoprzylepne tesa® wraz z plastrami montażowymi to doskonała alternatywa dla wiercenia i niezawodne rozwiązanie dla różnych powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Oferta obejmuje produkty do tapet i tynku, płytek i metalu oraz cegły i kamienia, które umożliwiają przytwierdzanie przedmiotów o wadze od 1 do 100 kg do powierzchni fakturowanych, chropowatych oraz gładkich i litych.

Opatentowana technologia "nie wieder bohren" (nigdy więcej wiercenia) umożliwia niezawodne mocowanie elementów bez konieczności użycia młotka czy wiertarki. Asortyment obejmuje prostokątne śruby samoprzylepne do przedmiotów cienkich, okrągłe śruby o estetycznym wyglądzie do widocznego montażu oraz śruby trójkątne, które można w elegancki sposób ukryć za rogiem wieszanego przedmiotu. Jednoczesne zastosowanie kilku śrub samoprzylepnych pozwala na zwiększenie siły mocowania. Technologia Powerstrips® pozwala na usunięcie produktów z powierzchni bez pozostawienia śladu.

Śruby samoprzylepne Tesa - nigdy więcej wiercenia
Inteligentne rozwiązania montażowe tesa Inteligentne rozwiązania montażowe tesa

Gwoździe samoprzylepne tesa

Gwoździe samoprzylepne - łatwe wieszanie niezliczanych przedmiotów

Kolejnym produktem wchodzącym w skład Inteligentnego Systemu Montażu tesa® są gwoździe samoprzylepne, które umożliwiają łatwe wieszanie niezliczonych przedmiotów oraz solidną przyczepność na różnych powierzchniach, w tym na tapecie, tynku oraz kafelkach. Utrzymują ciężar od 0,5 do 4 kg, na jeden gwóźdź. Sprawdzą się między innymi do wieszania przyrządów kuchennych i przedmiotów dekoracyjnych, zapewniając szybki montaż bez uszkodzenia powierzchni oraz konieczności wiercenia otworów czy wbijania gwoździ.

Gwoździe samoprzylepne tesa® są mocowane za pomocą technologii Powerstrips®, dzięki czemu można je łatwo usunąć bez obawy o pozostawienie nieestetycznych śladów, a następnie użyć powtórnie, zaopatrując się w nowy plaster montażowy. Po usunięciu powierzchnia pozostaje czysta i nienaruszona jak na początku. W asortymencie znajdują się także regulowane gwoździe samoprzylepne tesa®, które pozwalają w dowolnym momencie zmodyfikować wysokość zawieszenia przedmiotu bądź umieścić jeden, dwa lub trzy przedmioty w jednej linii obok siebie.

Gwoździe samoprzylepne tesa - łatwe wieszanie niezliczanych przedmiotów Gwoździe samoprzylepne tesa - łatwe wieszanie niezliczanych przedmiotów

Pozostałe rozwiązania montażowe tesa®

Grupę rozwiązań tesa® uzupełniają dobrze znane produkty tesa Powerstrips® Waterproof, które mogą bezpiecznie i przez długi czas utrzymać ręczniki, szczoteczki do zębów, żele pod prysznic oraz wiele innych akcesoriów łazienkowych. Zostały zaprojektowane z myślą o stosowaniu w warunkach dużej wilgotności, dlatego mogą być wykorzystywane do wieszania przyborów toaletowych nie tylko obok wanny czy umywalki, ale także bezpośrednio w kabinie prysznicowej.

Samoprzylepne produkty tesa Powerstrips® Waterproof są przeznaczone do odwracalnego mocowania bez uszkadzania powierzchni w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wody. Dopełnieniem gamy haczyków i plastrów są wodoodporne koszyki, uchwyty na szczoteczki lub maszynki do golenia, które poza tym, że atrakcyjnie się prezentują, pozwalają zaprowadzić porządek w łazience. Zarówno haczyki łazienkowe, jak i wodoodporne plastry tesa Powerstrips® wytrzymują obciążenie nawet do 2 kg. Dlaczego warto wybrać Inteligentny System Montażu tesa®?

tesa Powerstrips® Waterproof

Inteligentny System Montażu tesa® umożliwia mocowanie przedmiotów szybko, łatwo oraz bez zbędnego bałaganu i wiercenia dziur w ścianach. Każdy z produktów idealnie nadaje się do wieszania różnego rodzaju przedmiotów takich jak półki, pudełka na klucze, zegary ścienne czy tablice korkowe zarówno na powierzchniach gładkich i jednolitych, jak i chropowatych.

Dzięki temu, że w ofercie tesa® znajdują się produkty, które mają funkcję regulowania wysokości, istnieje możliwość zmiany umiejscowienia lub skorygowania wysokości przedmiotu już po jego powieszeniu.  A możliwości mocowania na wielu różnorodnych powierzchniach (w tym na podłożach fakturowanych takich jak tapety), sprawiają, że bez trudu można tu znaleźć odpowiednie rozwiązanie montażowe niemal w każdej sytuacji!

Logo TESA
Adres:
ul. Gnieźnieńska 32
61-021 Poznań
(61) 8746 147
www.tesa.pl
aktualizacja: 2017-12-20
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze