Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Zbieraj nagrody za kody - Baumit zaprasza do zabawy

Od kwietnia 2016 r. każdy może dać sobie szansę na wygranie wspaniałego samochodu Škoda Fabia Combi Ambition w loterii "Zdobywaj nagrody za kody"! Organizator przygotował 3000 atrakcyjnych nagród, dając każdemu podwójną szansę na wygraną.

Zbieraj nagrody za kody - Baumit zaprasza do zabawy

Aby wziąć udział w loterii należy zakupić minimum jedno opakowanie dowolnego produktu promocyjnego – poznamy je po naklejonej na nim zdrapce – oraz dokonać rejestracji ukrytego pod zdrapką kodu na stronie www.loteriabaumit.pl i postępować zgodnie z zawartymi na niej wskazówkami.

Ponadto należy zachować oryginał zdrapki oraz dowód zakupu. Każdy zarejestrowany ciąg znaków spod zdrapki zwiększa szansę na wygraną. Sprzedaż produktów objętych promocją trwa od 1 kwietnia 2016 r., a zakończy się 30 listopada 2016 r. o godz. 21:00:00. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii trwa do 30 listopada 2016 r.

Bohaterami loterii "Zbieraj nagrody za kody" są materiały budowlane, które ułatwią i przyspieszą prace posadzkarzom, tynkarzom czy płytkarzom, gwarantując przy tym efekt, który spotka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Pierwszą grupę premiowanych produktów tworzą materiały podłogowe, znakomicie zdające egzamin przy małych remontach, czyli szybkowiążące masy samopoziomujące Baumit Nivello Quattro i Baumit Nivello Centro oraz błyskawiczna posadzka cementowa Baumit Rapido 1 Speed. Różnorodność ich zastosowania pozwala na pracę z nimi w wielu okolicznościach, natomiast możliwość wchodzenia na daną powierzchnię już po około 3 godzinach może okazać się nieocenionym atutem, jeśli zależy nam na czasie.

W puli produktów objętych loterią promocyjną nie mogło również zabraknąć materiałów, które wspomogą wykańczanie ścian wewnętrznych. Są to gotowa gładź szpachlowa polimerowa Baumit FinoFinish S oraz gładź gipsowa Baumit FinoBello, a towarzyszy im gips szpachlowy Baumit FinoFill. Kolejna grupa to zaprawy klejowe do płytek: wysokoelastyczna Baumit FlexTop (C2 TE S1) rekomendowana na tarasy, rozpływna Baumit FlexFlow (C2 E S1) przeznaczona do płytek wielkoformatowych, elastyczna Baumit FlexUni (C2 TE) na ogrzewanie podłogowe, a także ulepszona Baumit ProPlus (C1 TE) do gresu i terakoty oraz wodo- i mrozoodporna Baumit Basic (C1 T).

Nagrodą główną w loterii "Zdobywaj nagrody za kody" jest wspaniały samochód Škoda Fabia Combi Ambition. Auto zawiera wszystko, czego pragnie nowoczesny i wymagający kierowca, czyli m.in. komputer pokładowy, elektromechaniczne wspomaganie kierownicy, zestaw praktycznych schowków, składane siedzisko i oparcie tylnej kanapy, radio Swing z kolorowym i dotykowym ekranem. Losowanie odbędzie się 21 grudnia 2016 r. Dodatkowo firma Baumit przewidziała 2999 innych nagród, niezwykle przydatnych przy pracach budowlanych.

Jeszcze przed rozpoczęciem Akcji Organizator pod okiem Komisji Nadzoru sporządził listę dni i godzin z dokładnością do setnej sekundy, którym zostały przyporządkowane nagrody I, II i III stopnia. Są to uniwersalne T-shirty, sześciobiegowe mieszarki posiadające elektroniczną regulację obrotów, a także wygodne, niezwykle wytrzymałe spodnie robocze, które sprawdzą się w każdych warunkach pracy.

Zapraszamy do zabawy!

Firma powiązana: Baumit
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wielki Finał WOŚP - Śnieżka po raz kolejny zagrała rekordowo
Wielki Finał WOŚP - Śnieżka po raz kolejny zagrała rekordowo Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Również podczas 26. Finału wywodząca ...
Silny klej elastyczny MontageFIX-MS firmy Den Braven
Silny klej elastyczny MontageFIX-MS firmy Den Braven Są elementy budowlane i wykończeniowe, które ze względu na swoją intensywną pracę i narażenie na duże obciążenia, wymagają nadzwyczaj ...
Dwie nowe gładzie w ofercie SOLBET
Dwie nowe gładzie w ofercie SOLBET SOLBET ROYAL FINISH 14.1 oraz SOLBET ROYAL FINISH PLUS 14.2 to dwie nowe gładzie szpachlowe marki SOLBET.
Najbardziej znane marki
Kleje do płytek ceramicznych - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze