Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Weź udział w kampanii #DodajKoloru i pomóż w odmalowaniu Centrum Onkologii w Warszawie

Ostatnia szansa, aby Dodać Koloru i pomóc w odmalowaniu Centrum Onkologii w Warszawie razem z AkzoNobel i farbami Dulux.

Weź udział w kampanii #DodajKoloru i pomóż w odmalowaniu Centrum Onkologii w Warszawie

Zostało zaledwie 10 dni, aby pomóc i wziąć udział w ogólnopolskiej akcji #DodajKoloru, mającej na celu odmalowanie zniszczonych przestrzeni Centrum Onkologii w Warszawie – największej tego typu placówki w kraju. AkzoNobel, producent m.in. farb Dulux, zadeklarował odnowienie 500 m2 obiektu, ale widząc skalę zapotrzebowania postanowił włączyć do działania konsumentów i zachęcić ich do wsparcia akcji za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Dulux Visualizer. Do tej pory dzięki ich zaangażowaniu zostanie odmalowane dodatkowe 150 m2, ale organizatorzy liczą na wiele więcej.

W ramach kampanii #DodajKoloru, która potrwa do 11.11.2016 r., każde 100 ściągnięć bezpłatnej aplikacji Dulux Visualizer lub udostępnień w kanałach social media dedykowanego zdjęcia, z oficjalnym hashtagiem akcji, to dodatkowy odmalowany m2 Centrum Onkologii w Warszawie.

Z ogromnym przejęciem obserwujemy licznik metrów kwadratowych i mamy nadzieję, że uda się dobić do tysiąca! Wszyscy zaangażowaliśmy się w akcję

Pacjenci, ich Rodziny oraz nasi Pracownicy. Wierzę, że na tej ostatniej prostej jeszcze wiele osób włączy się w kampanię i pomoże odmalować Centrum Onkologii. Każdy, kto choć raz był w tym miejscu wie, jak bardzo jest nam to potrzebne - mówi Ewelina Kopic-Melillo, rzecznik prasowa Centrum Onkologii w Warszawie.

W akcji udział biorą m.in. Fundacja Rak’n’Roll oraz blogerka modowa Macademian Girl - Tamara Gonzalez Perea. Kampanię wsparła także na swoim Facebooku aktorka Katarzyna Zielińska.

Wiemy że kolor ma znaczenie – wpływa na naszą psychikę i nastrój. Odpowiedni dobór barw jest istotny pod kątem prawidłowego funkcjonowania każdego dnia. Dlatego staramy się ułatwiać wybór koloru oraz inspirować naszych klientów m.in. za pośrednictwem takich narzędzi, jak aplikacja Dulux Visualizer. Dodatkowo mając tę świadomość staramy się także w pozytywny sposób oddziaływać barwami na otoczenie. W ramach naszej społecznej odpowiedzialności biznesu w ostatnim czasie odmalowaliśmy m.in. 12 sal Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej oraz 1000 m2 korytarzy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tym razem chcemy nadać bardziej radosne kolory Centrum Onkologii. Zachęcam wszystkich do działania! – mówi Paweł Sobalak, Starszy Kierownik Marki Dulux.

Kampania #DodajKoloru jest realizowana w ramach globalnego programu Human Cities firmy AkzoNobel, którego celem jest m.in. poprawa jakości otoczenia w miastach. Do tej pory w Polsce zostało zrealizowanych ponad 115 inicjatyw, w których udział wzięło ponad 15 000 uczestników.

Więcej informacji nt. akcji AkzoNobel można szukać na profilach społecznościowych marki Dulux na Facebooku: @DuluxLetsColourPolska, Instagramie: @Dulux_Polska oraz na oficjalnej stronie: www.dulux.pl.

aktualizacja: 2016-11-02

Dodaj komentarz

Zobacz też:

ATLAS w TOP 20 plebiscytu Superbrands!
ATLAS w TOP 20 plebiscytu Superbrands! Już po raz kolejny marka ATLAS została uwzględniona w konkursie Superbrands i wybrana jedną z najsilniejszych marek w Polsce. W tym roku ...
Fuga Botament M 44 NC Power
Fuga Botament M 44 NC Power Nowością na rynku jest Flex-Fuga M 44 NC Power marki Botament, którą cechuje wysoka odporność na wilgoć i zanieczyszczenia oraz nowoczesna ...
Wystartowała II edycja projektu Fundacji Śnieżki
Wystartowała II edycja projektu Fundacji Śnieżki 300 uczniów z siedmiu szkół z Dębicy i okolic rozpoczęło przygodę z ekonomią w ramach II odsłony programu edukacyjnego "Mały Świat ...
Najbardziej znane marki
Kleje do płytek ceramicznych - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze