Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Nowy projekt edukacyjny firmy Baumit

Producent chemii budowlanej zainaugurował program szkoleniowy "Akademia Baumit", skierowany do firm ogólnobudowlanych, remontowych, podłogowych oraz tynkarskich, a także pracowników hurtowni.

Nowy projekt edukacyjny firmy Baumit

Ideą projektu jest dzielenie się z wykonawcami fachową wiedzą o nowoczesnych materiałach usprawniających i skracających proces budowlany, a także ciekawych rozwiązaniach, których stosowanie pozwala odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów, a przy tym budować przewagę konkurencyjną. Formuła organizowanych szkoleń nawiązuje do słynnej tezy Konfucjusza, który już ok. 2,5 tys. lat temu głosił: "słucham i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem". Toteż nieocenionym elementem spotkań z Trenerami Akademii Baumit jest pokaz aplikacji prezentowanych produktów, odbywający się przy aktywnym udziale uczestników szkolenia.

Wykonawcy bardzo cenią sobie warsztaty połączone z wiedzą teoretyczną, które później pozwalają im efektywnie stosować zaawansowane technologicznie produkty, a przy tym zaoszczędzić czas swój i inwestora, mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit.

W zależności od potrzeb, wykonawcy mogą rozwijać swoje kompetencje wybierając spośród trzech obszarów tematycznych: Systemy podłogowe, Tynki i farby elewacyjne oraz Tynki i gładzie. Każdy uczestnik zaopatrzony zostaje w komplet przydatnych materiałów dydaktycznych, a ukończenie szkolenia zostaje potwierdzone imiennym certyfikatem, do którego praktycznym dodatkiem jest t-shirt z rysunkiem wykonanym przez Andrzeja Mleczko specjalnie na okoliczność Akademii Baumit.

Warto zauważyć, że Akademia dla wykonawców to nie pierwsza inicjatywa edukacyjna podejmowana przez znanego producenta chemii budowlanej. Już od wielu lat stałymi odbiorcami szkoleń prowadzonych przez firmę Baumit są także aktywni zawodowo architekci oraz studenci kierunków powiązanych z budownictwem. Podczas spotkań wykwalifikowana kadra trenerów dzieli się swoją wiedzą o materiałach i technologiach, otrzymując w zamian informacje odnoszące się do ich potrzeb i oczekiwań. Tym samym producent może tworzyć nowe i doskonalić już istniejące narzędzia, determinując dalszy rozwój branży budowlanej.

Firma powiązana: Baumit
aktualizacja: 2016-12-20

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dwie nowe gładzie w ofercie SOLBET
Dwie nowe gładzie w ofercie SOLBET SOLBET ROYAL FINISH 14.1 oraz SOLBET ROYAL FINISH PLUS 14.2 to dwie nowe gładzie szpachlowe marki SOLBET.
Śnieżka podwójnie nagrodzona Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą
Śnieżka podwójnie nagrodzona Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą 30 listopada 2017 roku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce, po raz szesnasty odbyła się uroczysta Gala Konkursu "Podkarpacka ...
Warsztaty dla architektów Kler z marką Francesco Guardi Collezione
Warsztaty dla architektów Kler z marką Francesco Guardi Collezione Firma LAKMA SAT zakończyła cykl spotkań dla architektów współpracujących z salonami meblowymi KLER. Podczas warsztatów prezentowane były ...
Najbardziej znane marki
Kleje do płytek ceramicznych - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze