Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY 2009

Za nami Wielka Gala z okazji zakończenia pierwszej edycji programu SUPERDEKARZ 2009. W piątek, 29 stycznia 2010 roku w Warszawie spotkali się najlepsi dekarze z całej Polski. W czasie Gali nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY, a potem zabawa trwała do białego rana.

Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Bal zakończył pierwszą edycję programu społecznościowego dla dekarzy SUPERDEKARZ. Przez ostatnie miesiące zrzeszał on fachowców, których łączy profesjonalizm, poczucie humoru oraz marzenia. W trakcie finałowej gali, w błysku fleszy i wśród gwaru tłumu, najlepsi z najlepszych zostali specjalnie wyróżnieni. Całość imprezy wypełniły niezwykłe atrakcje.

Galę finałową poprowadziła gwiazda telewizyjna, popularna i piękna Monika Richardson, a towarzyszył jej nikt inny, jak tylko sam Krzysztof Skiba, który prowadził cykl imprez inaugurujących program - „Pod dachami świata”. Jego obecność zagwarantowała szalone i pełne niespodzianek afterparty.

Zanim na scenie pojawił się Stachurski, który w trakcie swojego koncertu zaśpiewał hymn programu – „Zostań dekarzem”, wręczono nagrody główne - statuetki SUPERDEKARZA 2009. Uhonorowanych zostało czterech dekarzy: Marian Maciejasz ze Świdnicy, Marian Szmigiel z Poznania, Edward Bartyla z Chudoby oraz Roman Dyduch z Orzesza.

Dodatkowo sześciu dekarzy zostało wyróżnionych jako najlepszych w regionach: Marian Małka z Piły, Tomasz Święty z Czwartakowa, Edward Karniej z Sobótki, Bogdan Kalinowski z Białegostoku, Zbigniew Gozdur ze Zwolenia oraz Jan Hajduk z Warmątowic.

W trakcie tego niezwykłego wieczoru odbył się m.in. pokaz akrobatyczny w wykonaniu finalisty programu „Mam talent” Ssnaka, a profesjonalni mimowie ożywili komiks o SUPERDEKARZU oraz odegrali scenki ilustrujące wyniki ankiet dotyczących członków dekarskiej społeczności – dowiedzieliśmy się kim jest statystyczny superfachowiec. Muzykę do białego zapewnił m.in. zespół Szymonersi.

Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.
Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.

Kiedy 6 kwietnia 2009 uruchomiliśmy serwis internetowy nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu – stwierdził w trakcie gali Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier Sp. z o.o.. – W pierwszej edycji programu wzięło udział ponad 600 osób z całej Polski, a w trakcie dziewięciu miesięcy stronę odwiedziło 3000 osób. Jest to prawdziwy sukces w branży dekarskiej.

W trakcie trwania programu rozdanych zostało ponad 2 tysiące nagród i ułożonych 837 731 metrów kwadratowych . Dzięki temu ok. 19 tysięcy ludzi ma pewny dach nad głową.

Wielka Gala finałowa była hucznym podsumowaniem pierwszej edycji programu oraz niezwykle udanym spotkaniem najlepszych w Polsce specjalistów. Przed nami kolejna edycja, która wyłoni następnych SUPERDEKARZY 2010.

 

Firma powiązana: Monier Braas
aktualizacja: 2010-02-01

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący
Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący Ruukki Polska jest producentem kompletnego systemu dachowego opartego na blachach łączonych na rąbek stojący Ruukki Classic.
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór pokryć ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. ...
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017 Firma Blachy Pruszyński została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Wyróżnienie "Promotor Polski" zostało ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze