Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Nowe sklepy PSB-Mrówka oraz i pierwszy obiekt PSB-Profi

W marcu sieć sklepów PSB-Mrówka powiększyła się o 3 nowe placówki sektora dom i ogród w miastach: Wschowa (woj. lubuskie), Stalowa Wola (woj. podkarpackie) i Zduńska Wola (woj. łódzkie).

Pierwszy PSB-Profi uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex
PSB-Mrówka w miejscowości Wschowa
PSB-Mrówka w miejscowości Zduńska Wola
Obiekty te mają powierzchnię sprzedaży ok. 1100 -1600 mkw. Sklepy PSB-Mrówka lokalizowane są przede wszystkim w miastach powiatowych liczących od kilkunastu do 100 tys. mieszkańców. W roku 2010 Grupa PSB planuje otwarcie ok. 20 nowych Mrówek. Obecnie w Polsce funkcjonuje 38 sklepów o powierzchni od kilkuset do 4 tys. mkw.

W roku 2010 Grupa PSB przystąpiła do tworzenia sieci nowoczesnych hurtowni budowlanych pod nazwą PSB-Profi. Placówki te pozwolą lepiej wykorzystać potencjał, jakim już składy budowlane dysponują.

Wniosą profesjonalną organizację pracy, dobrze przemyślaną logistykę. Podstawowy cel Profi – szacunek wobec potrzeb wykonawców budowlanych i dla ich czasu. Wykonawcy budowlani, obok inwestorów indywidualnych, dominują wśród klientów sklepów i składów tworzących Grupę.

W odróżnieniu od sklepów PSB Mrówka, o profilu DIY, przygotowanych do obsługi inwestorów indywidualnych, w Profi nie będzie działu ogród, wyrobów dekoracyjnych, wyposażenia meblowego.

Natomiast każdy obiekt Profi będzie oferował pełną paletę materiałów budowlanych wysokiej jakości, niezbędnych do budowy i remontu domu bądź mieszkania w zakresie od A do Z.

W Profi klient znajdzie wyroby najlepszych dostawców PSB, takie jak: cement, wapno; materiały ścienne; izolacje wodochronne; pokrycia dachowe, rynny, folie; termoizolacje; instalacje; chemię budowlaną; stolarkę, suchą zabudowę, sufity podwieszane; płytki ceramiczne; farby; materiały wykończeniowe; kostkę brukową; narzędzia i sprzęt budowlany; systemy oświetlenia.

Pierwszy PSB-Profi,
o powierzchni 1600 mkw, został właśnie uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex, akcjonariusza Grupy PSB.

 

Firma powiązana: GRUPA PSB S.A.
aktualizacja: 2010-03-23

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

A mi się bardzo podoba w tym NOWYM PROFI! Najważniejsze jest to że dostosują się cenowo do potrzeb i możliwości każdego! Ja się już przestawiłem z Casto i LM na NICH!.

Gość ZadowolonyKlient

24 Maj 2010, 14:11

a ja tam byłem i wporzo jest. Szybka i miła obsługa. Nie ma badziewia jak w Casto czy LM. Jak wiesz czego chcesz to nie musisz robic kilometrów. A co do cen, to rynkowe są i pogadac o upustach można..

Gość rafi70

24 Maj 2010, 13:55

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Blachy Pruszyński Wybitnym Eksporterem Roku 2017
Blachy Pruszyński Wybitnym Eksporterem Roku 2017 Blachy Pruszyński zostało uhonorowane medalem "Wybitny Eksporter Roku 2017" Stowarzyszenia Eksporterów Polskich. Wyróżnienie to potwierdza, ...
Dachówka cementowa VERONA - nowości w ofercie CREATON
Dachówka cementowa VERONA - nowości w ofercie CREATON Dachówka cementowa VERONA - nowości w ofercie CREATON. Pokrycie tworzy połać dachową, obok której nie sposób przejść obojętnie. Dachówka ...
Blachy Pruszyński wyróżnione Znakiem Jakości Home Zone
Blachy Pruszyński wyróżnione Znakiem Jakości Home Zone Home Zone 2017 to kolejna edycja projektu, który ma na celu wyłonienie niezawodnych produktów i usług na polskim rynku. Wśród tegorocznych ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze