Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego w konkursie Röben

Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego w konkursie Röben

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie ostatnich lat, Mariusz Wlazły zwyciężył w plebiscycie SportAccord na najlepszego sportowca świata 2014 roku. W akcji firmy Röben fani wielkiego talentu polskiego siatkarza mogą zdobyć piłki z jego autografem.

Wielki sukces gwiazdy Reprezentacji Polski i PGE Skry Bełchatów oraz ambasadora marki Röben Mariusza Wlazłego w plebiscycie SportAccord Awards, był zwieńczeniem niezwykle udanego roku w jego wykonaniu. Zawodnik w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy został wyróżniony tytułem MVP i najlepszym atakującym Mistrzostw Świata i najlepszym siatkarzem PlusLigi, Wiktorem 2014 w kategorii Sportowiec Roku oraz znalazł się na drugim miejscu w plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszych Sportowców Polski 2014 roku.

Wszystkie zdobyte przez Mariusza Wlazłego nagrody, to efekt ciężkiej pracy i ambicji w dążeniu do celu. Bardzo cenimy profesjonalizm i pasję z jaką podchodzi do wykonywanych przez siebie zadań, dlatego osiągnięte przez niego sukcesy są tak nam bliskie – mówi Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Ogrom wyróżnień dla zawodnika PGE Skry Bełchatów sprawił, że ma on jeszcze więcej miłośników swojego talentu. Dla wszystkich fanów Mariusza Wlazłego firma Röben przygotowała grę, w której nagrodą są piłki siatkarskie z autografem najlepszego zawodnika ubiegłorocznego mundialu. Aby zdobyć tak oryginalny podarunek, wystarczy wziąć udział w zabawie, zarejestrować swój wynik i czekać na wiadomość o wygranej. Każdego tygodnia wygrywa gracz, który osiągnie najlepszy wynik i to do niego wędruje nagroda.

Grę o piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego można znaleźć na fan page’u producenta: https://www.facebook.com/roben.polska/app_1552857754967034.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2015-05-26

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący
Nowoczesne blachy Ruukki na rąbek stojący Ruukki Polska jest producentem kompletnego systemu dachowego opartego na blachach łączonych na rąbek stojący Ruukki Classic.
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin
Klasyka na dachu - dachówka ceramiczna Rubin Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór pokryć ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. ...
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017
Blachy Pruszyński Promotorem Polski 2017 Firma Blachy Pruszyński została doceniona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Wyróżnienie "Promotor Polski" zostało ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze