Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Ruszyła II edycja konkursu Galeco - Wygrywaj do kwadratu

Firma Galeco - polski producent systemów rynnowych - rozpoczęła kolejną edycję konkursu, którego nagrodą główną jest zwrot kosztów orynnowania.

Ruszyła II edycja konkursu Galeco - Wygrywaj do kwadratu

Zakup i montaż systemu rynnowego to zwykle wydatek około kilku tysięcy złotych. Pokrycie tak wysokich kosztów to spore wyzwanie szczególnie dla prywatnych inwestorów, budujących lub remontujących swój dom.

Pierwszego kwietnia br. wystartowała kolejna już edycja konkursu "Wygrywaj do kwadratu". Skierowana jest do wszystkich inwestorów planujących zakup rynien i potrwa do 31 października. Zadanie konkursowe, polega na zakupie i montażu jednego z dwóch systemów rynnowych o charakterystycznym dla marki, kwadratowym profilu – Galeco STAL2 lub Galeco BEZOKAPOWY. Po zamontowaniu orynnowania i wykonaniu zdjęć zamontowanego systemu należy przesłać je za pośrednictwem specjalnego formularza zgłoszeniowego, umieszczonego na stronie www.galeco.pl.

Na wszystkie prace można głosować do końca listopada 2017 r. Po tej dacie zostanie wybranych 10 projektów konkursowych z najwyższą liczbą głosów. Spośród nich jury wyłoni głównego zwycięzcę, który otrzyma całkowity zwrot kosztów poniesionych na zakup systemu rynnowego.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.galeco.pl.

Firma powiązana: Galeco
aktualizacja: 2017-05-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Zimowa promocja na dachówki Braas
Zimowa promocja na dachówki Braas Zimowa promocja "Braas na zimę" trwa do 31 stycznia 2018 r. lub wyczerpania zapasów i obejmuje wszystkie kolory wybranych modeli dachówek ...
BUDMAT: system rynnowy PVC ProAqua
BUDMAT: system rynnowy PVC ProAqua Poznaj niezawodny system rynnowy PVC ProAqua marki BUDMAT. Teraz do rodziny ProAqua dołącza tzw. mały system rynnowy w rozmiarze 75/63 z przeznaczeniem ...
Płytki włóknocementowe - sposób na oryginalny dach (i nie tylko)
Płytki włóknocementowe - sposób na oryginalny dach (i nie tylko) Nowoczesna architektura potrzebuje innowacyjnych materiałów. Do takich należą z pewnością płytki z włóknocementu, wykorzystywane w ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze