Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Porady ekspertów

Na co zwracać uwagę szukając dobrego dekarza?

Odpowiedź eksperta: Gwarancją poprawnie działającego dachu jest nie tylko dobór odpowiedniej jakości produktów potrzebnych do jego wykonania, ale także zatrudnienie wyspecjalizowanej ekipy wykonawczej.

Na co zwracać uwagę szukając dobrego dekarza?

Od wiedzy i kunsztu fachowców zależy przeprowadzenie inwestycji zgodnie ze sztuką budowlaną, a w konsekwencji wykonanie prac bez ryzyka przykrych następstw. Nic tak nie świadczy o wykonywanych przez fachowca usługach, jak rekomendacje jego wcześniejszych klientów. Ich brak sprawia, że kupujemy jedynie obietnicę, a to czasami za mało by podjąć ostateczną decyzję.

Z pytaniem o jakość wykonywanej pracy i realizacje zobowiązań możemy zwrócić się bezpośrednio do innych inwestorów, którzy z danym wykonawcą mieli już do czynienia lub wybrać się na plac budowy, gdzie ekipa aktualnie pracuje aby podpatrzeć jej sposób pracy.

Poszukując dobrej firmy wykonawczej, warto zwrócić uwagę na to, czy posiada własną siedzibę, numer REGON, stronę internetową. Pomimo że nie ma obowiązku posiadania własnej strony internetowej, to jednak jej stworzenie uwiarygadnia firmę w oczach potencjalnych inwestorów.

Przepis na sukces wydaje się prosty jednak wielu z nas zada pytanie czy mimo wszystko nie ma łatwiejszego sposobu? Odpowiedzią na oczekiwania inwestorów poszukujących dekarzy dla realizacji własnych inwestycji jest serwis www.polecanydekarz.pl stworzony przez firmę Ruukki Polska. Prosta wyszukiwarka internetowa została stworzona z myślą o inwestorach poszukujących polecanych, sprawdzonych wykonawców pokryć dachowych. To wyłącznie inwestorzy, na podstawie pisemnych opinii decydują, kto, spośród wykonawców pokryć dachowych, powinien znaleźć się w serwisie internetowym www.polecanydekarz.pl tworząc tym samym ich profile, które pomagają następnym klientom podjąć dobrą decyzję.

Przemysław Fałek
Technical Support Manager
RUUKKI POLSKA Sp. z o.o.
fot. Ruukki

aktualizacja: 2018-02-08

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Blachodachówka REN - nowość od Blachy Pruszyński
Blachodachówka REN - nowość od Blachy Pruszyński Blachodachówka REN to najnowsza pozycja wśród najszerszej na polskim rynku oferty handlowej pokryć dachowych firmy Blachy Pruszyński. Zaspokoi ...
Ciemny orzech - nowy kolor stalowej podbitki dachowej Soffit marki Ruukki
Ciemny orzech - nowy kolor stalowej podbitki dachowej Soffit marki Ruukki Do tej pory podbitka dachowa Soffit firmy Ruukki dostępna była w kolorach: złoty dąb, antracyt, grafit, czarny, czekoladowobrązowy oraz ...
IRYD i REN - nowe blachodachówki w ofercie Pruszyński
IRYD i REN - nowe blachodachówki w ofercie Pruszyński Blachodachówka IRYD to najnowsza pozycja w ofercie PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Swoim nowatorskim kształtem doskonale wpisuje się w nowoczesną ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze