Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Porady ekspertów

Na co zwracać uwagę szukając dobrego dekarza?

Artykuł na: 2-3 minuty

Odpowiedź eksperta: Gwarancją poprawnie działającego dachu jest nie tylko dobór odpowiedniej jakości produktów potrzebnych do jego wykonania, ale także zatrudnienie wyspecjalizowanej ekipy wykonawczej.

Na co zwracać uwagę szukając dobrego dekarza?

Od wiedzy i kunsztu fachowców zależy przeprowadzenie inwestycji zgodnie ze sztuką budowlaną, a w konsekwencji wykonanie prac bez ryzyka przykrych następstw. Nic tak nie świadczy o wykonywanych przez fachowca usługach, jak rekomendacje jego wcześniejszych klientów. Ich brak sprawia, że kupujemy jedynie obietnicę, a to czasami za mało by podjąć ostateczną decyzję.

Z pytaniem o jakość wykonywanej pracy i realizacje zobowiązań możemy zwrócić się bezpośrednio do innych inwestorów, którzy z danym wykonawcą mieli już do czynienia lub wybrać się na plac budowy, gdzie ekipa aktualnie pracuje aby podpatrzeć jej sposób pracy.

Poszukując dobrej firmy wykonawczej, warto zwrócić uwagę na to, czy posiada własną siedzibę, numer REGON, stronę internetową. Pomimo że nie ma obowiązku posiadania własnej strony internetowej, to jednak jej stworzenie uwiarygadnia firmę w oczach potencjalnych inwestorów.

Przepis na sukces wydaje się prosty jednak wielu z nas zada pytanie czy mimo wszystko nie ma łatwiejszego sposobu? Odpowiedzią na oczekiwania inwestorów poszukujących dekarzy dla realizacji własnych inwestycji jest serwis www.polecanydekarz.pl stworzony przez firmę Ruukki Polska. Prosta wyszukiwarka internetowa została stworzona z myślą o inwestorach poszukujących polecanych, sprawdzonych wykonawców pokryć dachowych. To wyłącznie inwestorzy, na podstawie pisemnych opinii decydują, kto, spośród wykonawców pokryć dachowych, powinien znaleźć się w serwisie internetowym www.polecanydekarz.pl tworząc tym samym ich profile, które pomagają następnym klientom podjąć dobrą decyzję.

Przemysław Fałek
Technical Support Manager
RUUKKI POLSKA Sp. z o.o.
fot. Ruukki

aktualizacja: 2018-02-08

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
PLADUR® Wrinkle Mat Plus - jakość potwierdzona 50-letnią gwarancją
PLADUR® Wrinkle Mat Plus - jakość potwierdzona 50-letnią gwarancją Mając unikalny surowiec Blachotrapez skonstruował niepowtarzalne na rynku powłoki na wyłączność. Wszystkie produkty z opatentowaną przez ...
Dachówka ceramiczna SIMPLA - modna, elegancka i trwała
Dachówka ceramiczna SIMPLA - modna, elegancka i trwała Elegancki krój, doskonałe proporcje, idealna powierzchnia i doskonałe właściwości techniczne - to nowa odsłona dachówki SIMPLA marki CREATON.
Blachodachówki modułowe firmy Blachy Pruszyński
Blachodachówki modułowe firmy Blachy Pruszyński Blachodachówki są materiałem bardzo chętnie stosowanym do krycia dachów. Swoją popularność zawdzięczają licznym zaletom, między innymi ...

Konserwacja dachu stalowego

Jak należy czyścić i konserwować stalowy dach?

topowe produkty

Ekrany dachowe oraz membrany wysokoparo­przepuszczalne firmy Marma

Marma Polskie Folie wprowadziła do sprzedaży MEMBRANY NAJNOWSZEJ GENERACJI. Są one wytwarzane na najnowocześniejszych liniach technologicznych. Poprzez wieloletnie prace badawczo-rozwojowe wraz z instytucjami naukowymi, doświadczenia produkcyjne oraz praktyczne firma wypracowała odpowiednie cechy wszystkich warstw, które tworzą membrany najlepsze do zastosowań dachowych. 
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze