Budujemy Dom
Instalacje / Dom bezpieczny i inteligentny / Aktualności

Wyłączniki zmierzchowe DS-TA, DS-TD firmy Eaton Moeller

Wyłączniki zmierzchowe DS-TA, DS-TD firmy Eaton Moeller są elementem aparatury elektrycznej, który służy do automatycznego włączania lub wyłączania oświetlenia w zależności od natężenia światła na zewnątrz.

Wyłączniki zmierzchowe DS-TA, DS-TD firmy Eaton MoellerWyłącznik składa się z aparatu umieszczanego w rozdzielnicy i zewnętrznego czujnika. To idealny sposób na oszczędzanie pieniędzy i obniżanie zużycia energii elektrycznej – oświetlenie zewnętrzne domu, ogrodu, reklamy itd. jest włączane lub wyłączane samoczynnie dopiero wtedy, gdy natężenie światła osiągnie nastawioną wartość.

Wyłącznik zmierzchowy może być wyposażony w zegar, który będzie sterował oświetleniem na podstawie zaprogramowanych czasów (stała godzina, wschody i zachody słońca itd.). Dodatkową zaletą jest automatycznie przestawienie czasu zimowego/letniego oraz program wakacyjny.

Cena: od 340 zł brutto

 

Firma powiązana: Eaton Electric
aktualizacja: 2010-04-01

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Cytat Bardzo tani sprzęt. 340 zł to naprawdę niewiele. Co do napędu to ja mam już od dawna więc wiem jak bardzo jest to przydatna rzecz.. Witam. bardzo ładny ale lepszy od Theben'a ?Tani ale czy tańszy od Theben'a ...

Integrator KNX – EIB

13 Maj 2010, 14:11

zapraszam TUTAJ do zapoznania się z ofertą i właściwościami produktów.

Eaton Electric

13 Maj 2010, 09:00

Bardzo tani sprzęt. 340 zł to naprawdę niewiele. Co do napędu to ja mam już od dawna więc wiem jak bardzo jest to przydatna rzecz..

Gość Marek (Kraków)

12 Maj 2010, 09:10

Bardzo chciałbym sobie sprawić taki sprzęt. Można powiedzieć, że zainteresowałem się takimi "dodatkami" ułatwiającymi życie. Niedawno zamontowałem np napęd do bramy tak żeby brama się otwierała na pilot no i wiadomo, ze względów bezpieczeństwa. Teraz muszę pomyśleć ...

Gość Antek

16 Kwi 2010, 07:04

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

VX Shield: niezawodna detekcja i nowoczesny wygląd
VX Shield: niezawodna detekcja i nowoczesny wygląd Oferta produktów OPTEX została wzbogacona o nową serię czujek podczerwieni oraz czujek dualnych - Shield. Produkty z tej linii są stworzone ...
Napęd do rolet ze sterowaniem dla dodatkowego wyjścia awaryjnego
Napęd do rolet ze sterowaniem dla dodatkowego wyjścia awaryjnego Firma Becker wprowadza do sprzedaży napęd do rolet ze sterowaniem dla dodatkowego wyjścia awaryjnego.
Nowy apartament pokazowy ABB Living Space Experience w Warszawie
Nowy apartament pokazowy ABB Living Space Experience w Warszawie Firma ABB otworzyła jeden z najnowocześniejszych w Europie apartamentów pokazowych, prezentujący innowacyjne systemy inteligentnego zarządzania ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze