Budujemy Dom

Konkurs fotograficzny - "Dom w szczegółach"

Artykuł na: 6-9 minut

Zapraszamy Państwa do konkursu fotograficznego na stronie galeria.budujemydom.pl. Wystarczy między 11 a 22 kwietnia 2012 r. umieścić przynajmniej 5 zdjęć detalu swojego domu: dachu, instalacji, ogrodzenia, basenu, garażu, tarasu, balkonu, ogrodu zimowego. Oczekujemy niebanalnych pomysłów na zdjęcia. Do wygrania jest jedna roczna prenumerata magazynu Digital Camera Polska.  Nagrodami dodatkowymi są trzymiesięczne prenumeraty magazynu Czas na Wnętrze dla pięciu osób.

DCPCNW

Fragment aktualnego wydania Digital Camera Polska można przejrzeć pod adresem http://ulubionykiosk.pl/wydawnictwo/52-digital-camera-polska a Czas na Wnętrze

REGULAMIN KONKURSU "Dom w szczegółach"

1. Organizator Organizatorem konkursu pod nazwą "Dom w szczegółach" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja   portalu BudujemyDom.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania Konkurs "Dom w szczegółach" jest organizowany w dniach: od 11 kwietnia 2012 do 22 kwietnia 2012 roku.

3. Zasięg terytorialny Konkurs organizowany jest na terenie Polski. Jego przebieg ma miejsce stronie .

4. Uczestnictwo

4.1 W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają konto na .

4.2 W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3 Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. W konkursie biorą udział zdjęcia umieszczone na stronie w dniach 11 kwietnia - 22 kwietnia 2012 roku.

5.2. W Konkursie biorą udział użytkownicy, którzy umieszczą na stronie przynajmniej 5 zdjęć detalu swojego domu: dachu, instalacji, ogrodzenia, basenu, garażu, tarasu, balkonu, ogrodu zimowego.

5.3. Każdy użytkownik może zarejestrować dowolną ilość zdjęć i albumów swojego domu.

5.4. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest jednoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia, że jest autorem załączonego zdjęcia, że posiada do niego wszelkie prawa autorskie i nie istnieją żadne przeciwwskazania prawne lub faktyczne do jego zamieszczenia na stronie internetowej Organizatora konkursu. W wypadku gdyby oświadczenie uczestnika okazało się niezgodne z prawdą, Uczestnik zobowiązuje się zaspokoić wszelkie roszczenia osób trzecich oraz naprawić wszelkie spowodowane tym szkody.

5.6. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat.

5.7. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem nieodwołalnej zgody na nieograniczone korzystanie z nadesłanego zdjęcia lub jego fragmentów przez Organizatora konkursu. Zgoda ta dotyczy w szczególności publikacji w prasie i na stronie internetowej.

5.8. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęć, które:

a. naruszają powszechnie obowiązujące przepisy prawa;
b. są sprzeczne z dobrymi obyczajami lub mogą być uznane za obelżywe, kojarzyć się z przemocą lub rasizmem i innymi przejawami dyskryminacji;
c. odnoszące się do polityki, religii, hazardu, alkoholu, wyrobów tytoniowych;
d. zawierają pornografię zarówno osób dorosłych, jak i dzieci;
e. zawierają wizerunki osób powszechnie znanych, w szczególności aktorów, muzyków, sportowców, jak również postaci z filmów animowanych, i innych, chyba, że wyraziły one zgodę na zrobienie odpowiedniego zdjęcia;
f. zawierają znaki towarowe lub inne treści, do których prawa przysługują osobom trzecim, w szczególności produkty markowe, znaki promocyjne, oznaczenia handlowe i firmowe, loga przedsiębiorstw lub organizacji, symbole organizacji lub partii politycznych, znaki i symbole związanych z igrzyskami olimpijskimi za wyjątkiem logo Organizatora.
g. niewłaściwe z innych powodów. 5.9. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania galerii konkursowej.

5.10. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia konta Użytkownika i/lub zdjęcia.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną 23 kwietnia 2012 roku na stronie www.budujemydom.pl, oraz stronie serwisu na Facebooku.

6.2. Zwycięzcą nagrody głównej (rocznej prenumeraty miesięcznika Digital Camera Polska) jest 1 osoba, która zostanie wytypowana przez jurorów w składzie: Szymon Narożniak - Wydawca serwisów   online, Marcin Szymanik - Redaktor serwisu www.budujemydom.pl, Paweł Romanowski - Redaktor serwisu . Zwycięzcą dodatkowych nagród (3 miesięczna prenumerata miesięcznika Czas na Wnętrze) jest 5 osób, które zostaną wytypowane przez przedstawiciela Organizatora.

6.3. Zwycięzca nagrody głównej otrzymuje roczną prenumeratę miesięcznika Digital Camera Polska. Zwycięzcy nagród dodatkowych otrzymują trzymiesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze zaczynając od wydania majowego.

6.4. Zwycięzca ma 2 tygodnie od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na mail adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez Organizatora.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.budujemydom.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.

aktualizacja: 2012-04-11

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

P.S.S.TY ŁOSiu .. tobie też ... dziękuję.

Trzylwy

24 Kwi 2012, 09:23

TY KOcie GRATY!!!!

Moose

24 Kwi 2012, 08:45

Wszystkie trzy lwy dziękują Redakcji bardzo bardzo. I już się cieszą na rozkosze płynące z czytania DCP.P.S. elutek tobie też dziękuję

Trzylwy

24 Kwi 2012, 06:10

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl
Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne
Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Bramka IP do zestawów domofonowych lub wideodomofonowych przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS, umożliwia odbieranie ...
Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL
Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane na potrzeby budownictwa jedno- oraz dwurodzinnego.
Cztery czujki alarmowe od firmy Satel
Cztery czujki alarmowe od firmy Satel Decyzja o rozbudowie systemu alarmowego często zapada przy okazji planowania dobudówki, garażu lub zagospodarowania niewykorzystywanej kondygnacji, ...

Montaż videodomofonu na przykładzie systemu jednoabonentowego COMMAX

Videodomofony COMMAX-a charakteryzują się prostą i szybką instalacją. Do komunikacji pomiędzy monitorami a stacją bramową wykorzystywane są 4 żyły sygnałowe (Audio, GND, Zasilanie, Video).

polecane produkty i technologie

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Nowością w ofercie firmy Legrand jest CLASSE 300X13E - innowacyjny aparat do stosowania w 2-przewodowym systemie wideodomofonowym Bticino. Zintegrowana technologia Wi-Fi umożliwia nawiązanie łączności pomiędzy wideodomofonem i smartfonem, a dzięki dedykowanej aplikacji można w intuicyjny sposób obsługiwać funkcje wideodomofonowe ze smartfona (z systemem Android lub iOS).

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".