Budujemy Dom
Instalacje / Dom bezpieczny i inteligentny / Aktualności

Bosch rozbudowuje serię Advantage Line

Advantage Line to seria produktów, która została zaprojektowana przez Bosch Security Systems z myślą o instalacjach małej i średniej wielkości.

Jest obecna na rynku od połowy 2011 roku. Do tej pory obejmowała wyłącznie rozwiązania wizyjne. Teraz dodane zostały do niej urządzenia do systemów sygnalizacji pożaru i nagłośnienia, a do końca maja pojawią się w niej kolejne produkty wideo.

Rozszerzenie serii jest odpowiedzią na potrzeby instalatorów i klientów w zakresie konkurencyjnych cenowo produktów zapewniających ochronę i bezpieczeństwo małych instalacji. Wzbogacenie Advantage Line da możliwość stworzenia kompletnego systemu ochrony i nagłośnienia dla instalacji małej i średniej wielkości.

Oferta zwiększyła się o wzmacniacze miksujące, mikrofony, głośniki sufitowe oraz głośniki w obudowach do systemów nagłośnieniowych. Nowości nie zabrakło też w systemach sygnalizacji pożaru.
Jednym z dodanych produktów jest dostosowana do potrzeb sklepów, magazynów, budynków biurowych i szkół, konwencjonalna centrala pożarowa FPC-500. Centrala dostępna jest w trzech rodzajach, w postaci 2,4 i 8 liniowej. W serii Advantage Line znajdą się również zautomatyzowana czujka pożarowa serii 320 oraz dyskretna, płaska czujka serii 500.

Bosch rozbudowuje serię Advantage Line
Pierwszymi produktami serii Advantage Line były analogowe i sieciowe systemy wizyjne. W ofercie znajdują się teraz sieciowe kamery kompaktowe oraz dyskretne kamery kopułkowe do zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz. Klienci mogą wybrać odpowiednią do swoich potrzeb rozdzielczość, standardową lub HD.

Seria zawiera analogowe kamery wewnętrzne i zewnętrzne. Advantage Line obejmuje kamery stałopozycyjne, minikopułki PTZ, subtelne kamery typu bulle, a także kamery kopułkowe ze zintegrowanym promiennikiem podczerwieni i kamery typu bullet. W maju pojawią się jeszcze kamery sieciowe mikrokopułkowe HD oraz analogowe kamery minikopułkowe 650 linii TV (TVL) do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Wszystkie produkty z serii Advantage Line są proste w instalacji, utrzymaniu i obsłudze, a idealnie dobrany zakres ich funkcji gwarantuje minimalny czas i niski koszt instalacji.

Wprowadzenie kolejnych nowości do serii Advantage Line zaplanowano na jesień 2012.

 

 

aktualizacja: 2012-05-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

VX Shield: niezawodna detekcja i nowoczesny wygląd
VX Shield: niezawodna detekcja i nowoczesny wygląd Oferta produktów OPTEX została wzbogacona o nową serię czujek podczerwieni oraz czujek dualnych - Shield. Produkty z tej linii są stworzone ...
Napęd do rolet ze sterowaniem dla dodatkowego wyjścia awaryjnego
Napęd do rolet ze sterowaniem dla dodatkowego wyjścia awaryjnego Firma Becker wprowadza do sprzedaży napęd do rolet ze sterowaniem dla dodatkowego wyjścia awaryjnego.
Nowy apartament pokazowy ABB Living Space Experience w Warszawie
Nowy apartament pokazowy ABB Living Space Experience w Warszawie Firma ABB otworzyła jeden z najnowocześniejszych w Europie apartamentów pokazowych, prezentujący innowacyjne systemy inteligentnego zarządzania ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze