Budujemy Dom
Instalacje / Dom bezpieczny i inteligentny / Aktualności

Dłuższa gwarancja na produkty Bosch Security Systems

Bosch Security Systems wydłuża okres gwarancji z trzech do pięciu lat na produkty Blue Line i Professional Series, które gwarantują skuteczne wykrywanie obecności intruzów na monitorowanym obszarze.

Łatwe w montażu czujki ruchu Blue Line Gen 2 są przeznaczone do stosowania w budynkach mieszkalnych, punktach handlowych czy innych obiektach komercyjnych. Zajmują 12x12 metrów powierzchni ściany. Wyposażone są w zaawansowaną technologię przetwarzania danych First Step Processing, która umożliwia błyskawiczne reagowanie na obecność człowieka i przez to pozwala ograniczyć liczbę fałszywych alarmów.

Czujki Professional Series rozpoczynają alarm po złożonej analizie danych pobranych nawet z pięciu różnych detektorów ruchu. Nowoczesna technologia Sensor Data Fusion wykorzystuje zaawansowany mikrokontroler, który w sposób ciągły dostosowuje czułość każdego z detektorów do aktualnych potrzeb.

Czujki Professional Series szybko wykrywają najdrobniejsze różnice między temperaturą pomieszczenia a temperaturą namierzonego celu. Dzięki dwóm pasywnym promieniom podczerwieni (jeden do dalekiego, drugi do średniego i krótkiego zasięgu) czujki oferują podwójną rozdzielczość, która pozwala na jeszcze skuteczniejszy monitoring.

Obie linie czujek zdobyły już wiele wyróżnień. Między innymi czujki Blue Line Gen 2 otrzymały nagrodę dla najlepszego rozwiązania w zakresie sygnalizacji oraz prewencji włamań (“Best in Intrusion Detection and Prevention Solutions”) podczas zorganizowanego przez Security Industry Association w 2011 roku dorocznego konkursu New Product Showcase (NPS). Z kolei czujka dualna Professional Series z antymaskingiem otrzymała tytuł produktu roku w branży sygnalizacji włamań (“Intruder Product of the Year”) w Birmingham (Wielka Brytania).

Produkty Blue Line i Professional Series
mają certyfikaty zgodności z normą EN50131 stopnia 2., a dualna czujka Professional Series z antymaskingiem dodatkwo certyfikat EN50131 stopnia 3.

 

aktualizacja: 2012-12-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Schneider Electric przedstawia platformę EcoStruxureTM Building zwiększającą efektywność budynków
Schneider Electric przedstawia platformę EcoStruxureTM Building zwiększającą efektywność budynków Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, przedstawił nowe na rynku rozwiązanie EcoStruxure™ ...
Jeden klucz dla całego domu
Jeden klucz dla całego domu Nie trzeba budować od podstaw nowoczesnego domu naszpikowanego elektroniką, aby ułatwić sobie życie i zastosować rozwiązania, które na ...
Inteligentny dom EXTA LIFE firmy ZAMEL wyróżniony
Inteligentny dom EXTA LIFE firmy ZAMEL wyróżniony W środę 22 listopada 2017 r. w hotelu Polonia Palace w Warszawie rozdano nagrody w plebiscycie 100% Polski Produkt tygodnika "Do Rzeczy". Firma ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze