Budujemy Dom

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

Nowością w ofercie firmy Legrand jest CLASSE 300X13E - innowacyjny aparat do stosowania w 2-przewodowym systemie wideodomofonowym Bticino. Zintegrowana technologia Wi-Fi umożliwia nawiązanie łączności pomiędzy wideodomofonem i smartfonem, a dzięki dedykowanej aplikacji można w intuicyjny sposób obsługiwać funkcje wideodomofonowe ze smartfona (z systemem Android lub iOS).

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Wideodomofon CLASSE 300X13E - instalacja

Zasady instalacji CLASSE 300X13E są takie same jak dla "standardowego" wideodomofonu 2-przewodowego BTicino. Dzięki zintegrowanej technologii Wi-Fi, korzystanie z dodatkowych funkcji nie wymaga dodatkowych prac.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Wideodomofony Classe 300X13E mogą być montowane na ścianie za pomocą dostarczonego uchwytu lub na podstawce biurkowej . Dostępne są dwa wykończenia kolorystyczne: jasne oraz ciemne.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Menu na 7-calowym ekranie dotykowym otwiera przed użytkownikiem możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności. Do obsługi głównych funkcji służą dotykowe "przyciski" z sygnalizacją, zlokalizowane w wydzielonej strefie, z wypukłymi liniami prowadzącymi. Pod ekranem znajdują się dodatkowe diody sygnalizacyjne łączności wi-fi, wiadomości i wyłączenia sygnału wywołania. Poza tym monitor CLASSE 300X13E pozwala no komunikację interkomową pomiędzy monitorem a smartfonem.

Aplikacja Door Entry - dla użytkownika końcowego

Door Entry jest darmową aplikacją dla smartfonów z systemem Android lub iOS, dostępną do pobrania z Google Play lub App Store.

Aplikacja Door Entry - dla użytkownika końcowego

Konfiguracja monitora z aplikacją jest prosta i intuicyjna – po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja krok po kroku informuje o kolejnych krokach niezbędnych, aby sparować telefon z monitorem. Współdziałanie aplikacji oraz monitora może odbywać się lokalnie oraz zdalnie. Do lokalnego połączenia wymagany jest jedynie router z komunikacją bezprzewodową Wi-Fi. Do połączeń zdalnych wymagany jest router podłączony do sieci Internet.

Za pomocą aplikacji możliwy jest kontakt z bliskimi w domu i bezpośrednie przekazanie informacji. Oprócz rozmowy dwukierunkowej wideo domofon pozwala na otwieranie bramy wjazdowej, załączanie oświetlenia zewnętrznego, uruchamianie podlewania ogrodu i wiele więcej.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Nowością jest również gotowy zestaw 2-przewodowy dla domu 1-rodzinnego z wideodomofonem Classe 300X13E. W zestawie znajdują się panel zewnętrzny Linia 3000 z kamerą szerokokątną oraz czytnikiem breloków, zasilacz z adapterem wideo, komplet breloków i akcesoriów montażowych . Zestaw może być łatwy sposób rozbudowany do wersji 2-rodzinnej.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
801 133 084 (Infolinia)
info@legrand.com.pl
www.legrand.pl
www.legrandwdomu.pl
aktualizacja: 2018-04-19
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".