Budujemy Dom

NETGEAR oferuje niezarządzalne przełączniki typu Ethernet

Artykuł na: 2-3 minuty

Firma NETGEAR oferuje pełen zakres niezawodnych przełączników niezarządzalnych Plug-and-Play, zarówno do użytku domowego, jak i do małych biur domowych. Wszystkie przełączniki NETGEAR zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze standardy i są w pełni kompatybilne z aktualną architekturą sieci 10/100/1000. Dodatkowo, są one łatwe w instalacji i przyjazne w użyciu.

Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie jakość i łatwość w obsłudze sieci firma NETGEAR oferuje niezarządzalne przełączniki typu Ethernet. Zapewniają one szerokie możliwości nawiązywania połączenia sieciowego zarówno w domu, jak i w małych biurach domowych.

Rozwiązania tej klasy są proste w użyciu, a dzięki swojej architekturze zapewniają błyskawicznie rozbudowanie połączenia sieciowego do wielu urządzeń. Przełączniki te to także efektywne wykorzystanie energii, które pomaga nie tylko chronić środowisko, lecz także zaoszczędzić pieniądze. Ich konstrukcja bez wentylatora umożliwia ciche działanie, zaś lekka i niewielka obudowa pozwala na ich bezproblemowe umieszczenie na biurku.

Schemat rozwiązania sieciowego dla małego biura (1-5 użytkowników)

 

Z kolei niezarządzalne przełączniki Ethernet SOHO to odporne oraz niezawodne urządzenia, wyposażone w metalowe obudowy. Obsługują one standard Power-Over-Ethernet (PoE), umożliwiając dostarczanie zasilania i danych przy użyciu pojedynczego kabla do różnych urządzeń, takich jak m.in. kamery bezpieczeństwa IP, telefony VOIP, czy punkty dostępu bezprzewodowego. Dzięki tym przełącznikom można łatwo i szybko rozbudowywać połączenia sieciowe do wielu urządzeń bez konieczności ich konfigurowania. Co ważne, obsługa funkcji takich jak priorytetyzacja ruchu 802.1p czy ramki jumbo pozwala uzyskać bezproblemową integrację z bardziej zaawansowanymi sieciami.

 

Firma powiązana: Netgear
aktualizacja: 2017-05-26

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Akurat u nas w firmie bazujemy na sprzęcie Netgear i nie mamy z nim żadnych problemów. Ogólnie przy tych tematach chodzi głównie o niezawodność i tutaj mogę powiedzieć, że właśnie z taką niezawodnością mamy do czynienia.

Gość radecki

31 Maj 2017, 11:49

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl
Stylowy design czujek zewnętrznych Optex
Stylowy design czujek zewnętrznych Optex W skład nowej linii zewnętrznych czujek OPTEX - Shield wchodzą dwa typy detektorów - szerokokątna seria czujek PIR lub dualnych VXS oraz ...
Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne
Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Bramka IP do zestawów domofonowych lub wideodomofonowych przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS, umożliwia odbieranie ...
Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL
Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane na potrzeby budownictwa jedno- oraz dwurodzinnego.

Gaz, dym, czad, dwutlenek węgla... - jak się przed tym ustrzec?

Jakie są nowoczesne metody ochrony domu jednorodzinnego przed pożarem?

polecane produkty i technologie

COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych

COMMAX to jeden z pierwszych producentów systemów domofonowych i wideodomofonowych na świecie. Obecnie w Polsce dostępnych jest kilkadziesiąt modeli produktów domofonowych i wideodomofonowych tej marki cechujących się zróżnicowaną funkcjonalnością oraz wyglądem.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".