Budujemy Dom

Optex: nowe czujki ruchu z serii BX Shield

Artykuł na: 2-3 minuty

Optex wprowadził na rynek czujkę ruchu z serii Shield - BXS. Linia tych produktów oprócz charakterystycznej dla OPTEX jakości wyróżnia się wysoką estetyką. W jej skład wchodzą łatwe w instalacji i konfiguracji detektory kurtynowe niskiego montażu wykorzystujące technologie pasywnej podczerwieni.

Optex: nowe czujki ruchu z serii BX Shield

Czujki ruchu z serii BX Shield idealnie sprawdzają się przy zabezpieczeniu wąskiego obszaru bezpośrednio przyległego do zewnętrznych ścian budynku. Dostępność różnych wersji kolorystycznych ułatwia dopasowanie detektora do elewacji domu.

Technologia czterech piroelementów zastosowanych w serii umożliwia ustawienie dwóch niezależnych obszarów detekcji (lewego i prawego). Strefy mają regulowany zasięg do 12 m każdy. Czujka jest odporna na obecność małych zwierząt i niekorzystne warunki środowiskowe.

Aktywacja alarmu w detektorze niezależnie dla prawego i lewego obszaru detekcji jest przydatna w wypadku połączenia z kamerami CCTV. Rozwiązanie to wykorzystujemy w wideoweryfikacji alarmów, zarówno w zastosowaniach indywidualnych, jak i komercyjnych.

W produktach z serii Shield detekcja oraz rozwiązania ułatwiające instalacje łączą się z nowoczesnym wzornictwem. Współpraca OPTEX z uznanym biurem projektowym Ziba zaowocowała produktami, które trafiają w gust właścicieli domów i rezydencji - powiedział Jacek Wójcik, dyrektor zarządzający OPTEX Security.

Firma powiązana: Optex Security Sp. z o.o.
aktualizacja: 2018-02-14

Dodaj komentarz

Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL
Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL Seria wideodomofonów VP-800 od firmy ZAMEL to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane na potrzeby budownictwa jedno- oraz dwurodzinnego.
Cztery czujki alarmowe od firmy Satel
Cztery czujki alarmowe od firmy Satel Decyzja o rozbudowie systemu alarmowego często zapada przy okazji planowania dobudówki, garażu lub zagospodarowania niewykorzystywanej kondygnacji, ...
Wiosenna promocja na system inteligentnego sterowania smartCONNECTED firmy WIŚNIOWSKI
Wiosenna promocja na system inteligentnego sterowania smartCONNECTED firmy WIŚNIOWSKI Coraz częściej zastanawiamy się nad wykorzystaniem w swoich czterech kątach inteligentnych technologii - takich jak smartCONNECTED marki ...

Gaz, dym, czad, dwutlenek węgla... - jak się przed tym ustrzec?

Jakie są nowoczesne metody ochrony domu jednorodzinnego przed pożarem?

polecane produkty i technologie

Inteligentny dom sterowany smartfonem

Inteligentne domy stają się coraz bardziej popularne i dostępne. Domy przyszłości przechodzą do teraźniejszości, a na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań dla takiego budownictwa.

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".