Budujemy Dom
Przed budową / Domy pasywne / Aktualności

Kochaj i tańcz... ze styropianem w kropki

Termo Organika, producent styropianu w kropki jest jednym ze sponsorów filmu, jakiego w polskiej kinematografii jeszcze nie było. Muzyka, rytm, taniec, pasja i eksplozja energii na dużym ekranie. Produkcję obejrzało 393 803 widzów w pierwszy weekend projekcji. Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od 10 lat.

„Kochaj i Tańcz” to pierwszy polski film przepełniony muzyką od czasu pamiętnej „Przygody na Mariensztacie” zrealizowanej ponad pół wieku temu. Film odnotował rekordowy wynik otwarcia.

W rolach głównych występują gwiazdy m.in. Mateusz Damięcki, Katarzyna Figura, Rafał Królikowski, Krzysztof Globisz oraz najwybitniejsi tancerze, a wśród nich m.in. ulubieńcy widzów programu „You Can Dance”. W takim doborowym towarzystwie i w tak wyjątkowym filmie wystąpił również Styropian w kropki.

Kochaj i tańcz... ze styropianem w kropki

„Kochaj i Tańcz” jest ciekawym i nietuzinkowym wydarzeniem na polskim rynku filmowym. Produkcja jest innowacyjna, realizowana przez doskonałą ekipę filmowców i przeznaczona dla całej rodziny. Nasza firma także kojarzona jest z innowacyjnością i jakością, dlatego postanowiliśmy pomóc przy realizacji filmu. – mówi Dariusz Stachura, prezes zarządu Termo Organiki.

„Kochaj i tańcz” to historia miłości, która zwyciężyła wszystkie przeciwności losu i historia tańca, który ma w sobie siłę, żeby odkrywać prawdę noszoną w sercach bohaterów. - Bruce Parramore, reżyser

„Kochaj i tańcz” to film o szukaniu szczęścia i spełnianiu marzeń. O sięganiu po to, co niemożliwe. O decydowaniu, co naprawdę jest ważne. O ponoszeniu konsekwencji swoich życiowych wyborów. O miłości, przed którą nie można uciekać. - Aneta Hickinbotham, producent

To opowieść o tym, że nie da się przejść przez życie kierując się tylko rozumem. Taniec pozwala naszym bohaterom zrozumieć czego tak naprawdę pragną. - Jarek Staniek, choreograf

O filmie

Młoda dziennikarka Hania (Iza Miko) ma oddanego narzeczonego (Wojciech Mecwaldowski), który daje jej poczucie bezpieczeństwa, kochającą matkę (Katarzyna Figura) i zaplanowany w kalendarzu najbliższy rok. Perfekcyjny plan na życie rujnuje pierwsze dziennikarskie zlecenie. Dzięki realizacji reportażu z przygotowań do konkursu tańca „European Dance Show” poznaje młodego buntownika, fanatyka street dance – Wojtka (Mateusz Damięcki). Dzięki niemu dowie się, że w życiu zawsze trzeba iść za głosem serca.

Dzięki tańcowi Hania odkryje, że drzemie w niej zdecydowana, silna i energiczna kobieta, która potrafi oderwać się od ziemi i pokazać, na co naprawdę ją stać. Zrozumie, że warto mieć odwagę, żeby sięgać po swoje marzenia.

Co będzie dla niej ważniejsze? Poczucie bezpieczeństwa, czy namiętność? Hania pozna nie tylko „nową siebie”, ale dowie się również, jakim człowiekiem jest jej ojciec, charyzmatyczny tancerz, którzy przygotowuje uczestników konkursu. Choć kiedyś musiał opuścić jej matkę, wrócił do Polski, by spłacić dług wobec własnej córki. Czy uda mu się naprawić błędy sprzed lat? Czy przekona Wojtka, że taniec nigdy nie da mu pełni szczęścia bez miłości?

Taniec, który jest głównym bohaterem tej historii, odmieni losy wszystkich bohaterów. Zmusi ich do zadania sobie pytań dotyczących najważniejszych rzeczy w życiu: przyjaźni, miłości i przebaczenia. Energia płynąca z tańca okaże się mieć moc wyzwalającą z ograniczeń, które niesie ze sobą współczesny świat.


Firma powiązana: Termo Organika
aktualizacja: 2009-04-02

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Domy ze Zduńskiej Woli na Szczycie Klimatycznym ONZ!
Domy ze Zduńskiej Woli na Szczycie Klimatycznym ONZ! W Bonn jeszcze do 17 listopada  2017 r. potrwa Szczyt Klimatyczny COP23 pod prezydencją Fidżi. Bierze w nim udział ponad 23 tysięcy osób ...
Co Polacy myślą o energooszczędnym budownictwie? O jakich domach marzą?
Co Polacy myślą o energooszczędnym budownictwie? O jakich domach marzą? Według danych z raportu "Budownictwo energooszczędne oczami Polaków" 88 proc. respondentów zdecydowałoby się na budowę domu energooszczędnego. ...
Zeroenergetyczny dom w Chorzowie z certyfikatem MULTICOMFORT Saint-Gobain
Zeroenergetyczny dom w Chorzowie z certyfikatem MULTICOMFORT Saint-Gobain Zeroenergetyczny i ekologiczny - taki jest dom H5 zbudowany w Chorzowie przez firmę EcoReadyHouse. Przede wszystkim jednak posiada certyfikat ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze