Budujemy Dom

Dolnośląska Budowa Roku 2007-2008

Artykuł na: 2-3 minuty
W dniu, 4 maja 2009 r., w Muzeum Architektury we Wrocławiu, odbędzie się uroczystość kończąca kolejną edycję konkursu "Dolnośląska Budowa Roku 2007–2008".

Ma ona wyjątkowy charakter ze względu na przypadający w tym dniu jubileusz 75-lecia powstania Polskiego Związku Inżynierów Budowlanych. 4 maja 1934 r. powołano bowiem do życia tę bardzo zasłużoną dla krajowego budownictwa i architektury organizację.

 

Impreza organizowana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa jest objęta patronatem Wojewody Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Przedmiotem Konkursu są obiekty budowlane lub proces inwestycyjny (również modernizacyjny) obejmujący wszystkie rodzaje budownictwa. Finalistami 7 edycji jest 21 inwestycji budowlanych oddanych do użytku w latach 2007 – 2008.

 

Oficjalna część pod przewodnictwem Prezesa Wrocławskiego Oddziału PZITB – Tadeusza Nawracaja, rozpocznie się o godzinie 14:00.

Prestiżowemu wydarzeniu będzie towarzyszyło wręczenie nagrody „Na najlepszą pracę dyplomową w roku 2008”  Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej.

Już teraz gratulujemy nie tylko finalistom, lecz wszystkim uczestnikom rozstrzygniętych konkursów. Jakość ich pracy tworzy architektoniczną wizytówkę dolnośląskiej infrastruktury.

Dolnośląska Budowa Roku 2007-2008
aktualizacja: 2009-04-27

Dodaj komentarz

Cykl szkoleń z firmą Izodom
Cykl szkoleń z firmą Izodom Od kilku lat firma Izodom prowadzi bezpłatne szkolenia z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego w technologii opracowanej przez ...
Dom Pasywny z firmą Izodom
Dom Pasywny z firmą Izodom Czy zastanawiali się Państwo, jak w jeden dzień wyprodukować elementy na budowę domu pasywnego, a następnie przewieźć go na plac budowy ...
Izodom - pierwszy polski kompletny system certyfikowany przez Instytut w Darmstadt
Izodom - pierwszy polski kompletny system certyfikowany przez Instytut w Darmstadt Firma Izodom od lat stara się dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości produkty do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Nieustannie ...

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".