Budujemy Dom
Przed budową / Domy pasywne / Aktualności

Najnowszy katalog ARCHON+

Czerwcowe wydanie Katalogu "Domy Które Kochacie" Archon+ przygotował specjalnie z myślą o Inwestorach planujących budowę domu na kredyt z dopłatą. Rządowy program "Rodzina na Swoim" cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością.

Najnowszy katalog ARCHON+ W maju udzielono 2858 kredytów na łączną kwotę 511,8 mln zł, co stanowi ponad czterokrotny wzrost w porównaniu z danymi publikowanymi na początku 2009 roku. Program ten powstał w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego domu lub mieszkania. Gwarantowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kapitałowo - odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat.

A w katalogu

Bogata oferta projektowa. Na łamach najnowszego Katalogu „Domy Które Kochacie” prezentujemy 150 wyjątkowych projektów kwalifikujących się do rządowego programu „Rodzina na Swoim” wśród, których są aż 34 nowości. Pełna oferta naszego biura zawiera ponad 600 projektów w tym prawie 400 to Domy z Dopłatą kwalifikujące się do rządowego programu.

Wszystkich Państwa zainteresowanych uzyskaniem obszernej wiedzy na temat możliwości otrzymania kredytu z dopłatą zapraszamy do przeczytania artykułu, który przybliży Państwu założenia rządowego programu. Zachęcamy także do lektury artykułów, w których opisaliśmy atrakcyjne dodatki do naszych projektów tj. Projekt Wentylacji Mechanicznej i Ogrzewania Kominkowego, Projekt Instalacji Solarnej, Projekt Instalacji Teletechnicznych oraz Pakiety Komfort oraz Piękny Ogród. Zostały one przygotowane z myślą o zwiększeniu energooszczędności i komfortu użytkowania Państwa przyszłego domu. Jak zawsze w naszym katalogu znajdziecie Państwo szereg cennych porad architektów.  

Najnowszą propozycją ARCHON+ opracowaną dla tych z Państwa, którzy kompleksowo myślą o budowie domu funkcjonalnego, bezpiecznego oraz przyjaznego mieszkańcom jest Projekt Instalacji  INTELIGENTNY DOM – warto przeczytać!

Wybór projektu i budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Mamy nadzieję, że właśnie wśród zaproponowanych przez nasze biuro projektów domów znajdą Państwo ten najbardziej odpowiedni dla siebie i swoich bliskich, a dodatkowo wiedza, którą zawarliśmy w najnowszym katalogu pozwoli Państwu podjąć tą decyzję jeszcze bardziej świadomie
- dodaje Iwona Rozwadowska, Specjalista ds. PR w ARCHON+

 

aktualizacja: 2009-06-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Domy ze Zduńskiej Woli na Szczycie Klimatycznym ONZ!
Domy ze Zduńskiej Woli na Szczycie Klimatycznym ONZ! W Bonn jeszcze do 17 listopada  2017 r. potrwa Szczyt Klimatyczny COP23 pod prezydencją Fidżi. Bierze w nim udział ponad 23 tysięcy osób ...
Co Polacy myślą o energooszczędnym budownictwie? O jakich domach marzą?
Co Polacy myślą o energooszczędnym budownictwie? O jakich domach marzą? Według danych z raportu "Budownictwo energooszczędne oczami Polaków" 88 proc. respondentów zdecydowałoby się na budowę domu energooszczędnego. ...
Zeroenergetyczny dom w Chorzowie z certyfikatem MULTICOMFORT Saint-Gobain
Zeroenergetyczny dom w Chorzowie z certyfikatem MULTICOMFORT Saint-Gobain Zeroenergetyczny i ekologiczny - taki jest dom H5 zbudowany w Chorzowie przez firmę EcoReadyHouse. Przede wszystkim jednak posiada certyfikat ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze