Budujemy Dom

Dom energooszczędny z pompą ciepła

Artykuł na: minutę
Naszych inwestorów, rozważających zastosowanie pompy ciepła, od podjęcia decyzji "na tak" powstrzymują najczęściej dwie obawy. Pierwsza, to przekonanie, że inwestycja jest bardzo droga. Druga obawa dotyczy braku możliwości kontroli rozwiązań proponowanych przez firmę. Te i inne obawy pomoże Ci rozwiać lektura tej książki, powstałej na podstawie cyklu artykułów publikowanych w miesięczniku Budujemy Dom.

Dom energooszczędny z pompą ciepłaNaszych inwestorów, rozważających zastosowanie pompy ciepła, od podjęcia decyzji "na tak" powstrzymują najczęściej dwie obawy.

 

Pierwsza, to pokutujące ciągle przekonanie, że inwestycja jest bardzo droga i pochłonie od 70 do 100 tys. zł. Rzeczywiste koszty są dwa razy niższe.

Druga obawa dotyczy braku możliwości kontroli rozwiązań proponowanych przez firmę, bo to wiedza dla inwestora tajemna i pozostaje mu zdać się na uczciwość i solidność firmy.

 

Te i inne obawy pomoże Ci rozwiać lektura tej książki, powstałej na podstawie cyklu artykułów publikowanych w miesięczniku Budujemy Dom.

Książka w sposób zrozumiały dla każdego prezentuje wiedzę kompletną, praktyczną bez nadmiernych uproszczeń.

Cena 15 zł 

Książka do kupienia w Wydawnictwie AVT-Korporacja

022 257 84 22
e-mail:

aktualizacja: 2008-01-18

Dodaj komentarz

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Budujemy Dom 9/2018

Tradycyjnie już tematem numeru jesiennego wydania naszego miesięcznika jest smog w Polsce. Już niedługo zaczyna się sezon grzewczy i informacje na...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze